سلاح امام راحل «تبیین» بود/ امام (ره) امت اسلامی را به آرزویش رساند

[ad_1]

ایسنا/ گلستان مدیر کل تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه امام راحل در یک مبارزه مستمر و خستگی ناپذیر سلطنت 2500 نفری را سرنگون کردند، گفت: سلاح امام در این مبارزه روشنگری حقایق و معرفت بود.

عباسعلی گرزین امشب در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی در گلزار شهدای گمنام آزادشهر با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی بی شک ثمره خون شهدا و مجاهدان عزیزمان است، اظهار داشت: سرانجام ایمان منجر به انقلاب اسلامی ایران شد و ایمان راستین به وعده های الهی به مستضعفان و یاوران خدا بود که امام راحل در اوج عرفان و ایمان با یک سلطنت 2500 ساله با مجاهدت بینی خود را پاک کردند. نصرت الهی

وی با بیان اینکه این انقلاب تنها متعلق به مردم ایران نیست، افزود: تمام امت اسلامی در سراسر جهان این انقلاب را از آن خود می دانند و امروز با آزادی و آزادی، صدای معارف و آرمان های انقلاب طنین انداز شده است. در قلب اروپا و آمریکا.”

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با تاکید بر اینکه مردم دلسوز ایران یکی از بزرگترین حوادث تاریخ بشریت را به رهنمودهای روح الله رقم زدند، گفت: هیچکس در دنیا باور نمی کرد که آن مرحوم امام با استقامت و ممارست توانست قیام بزرگ را تبیین کند، با وجود دشمنی همه عالم، حکومت اسلامی بر اساس علم الهی را دوباره برپا کنید.

گرزین با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران یک معجزه الهی بود، ادامه داد: اگر معجزه الهی حضرت موسی عصای او برای جمع آوری سحر و جادو فراعنه بود، امام بزرگوار ما راحیل نیز به طور دقیق حقایق و حقایق را بیان می کرد. دشمنان اسلام، خود را رسوا کرد و با مبارزه تبیینی توانستند سلطنت شاهنشاهی را به دست آورند.

امام راحل با دستان خالی اما با دلی پر از ایمان به خدا به میدان آمدند

وی با بیان اینکه این توضیحات مورد قبول رهبر معظم انقلاب قرار گرفت، تصریح کرد: همه می بینید که وقتی رهبر معظم انقلاب در نامه ای حقایق و راه های حرکت جوانان اروپا را بیان می کنند چه موجی در دنیا شکل می گیرد. “

مدیرکل تبلیغات اسلامی تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر جهاد در ماه های اخیر را بررسی کرد و گفت: آموزه های انقلاب.

گرزین در خصوص تسلیم شدن رژیم منحوس پهلوی افزود: در زمانی که جهان به دو بلوک شرق و غرب تقسیم شده بود و سران سه کشور در کشور ما گرد هم آمدند و نگذاشتند شاه ایران برود. در آنجا امام راحل قیام کردند و تهی، اما دلی سرشار از ایمان به خدا و وجدان به امید نصرت الهی و وحدت کلمه مردم، پا پیش نهادند و نه شرقی و نه غربی را ندا کردند که همه را بفرستند. مکاتب غرب و شرق توسط مردم فهیم و شهیدپرور ایران اسلامی به زباله دان تاریخ کشیده شد و امت اسلامی را به آرزوی دیرینه خود مبنی بر استقرار مردم سالاری دینی رساند.

وی بر نقش شهدای عزیز در ایجاد استقلال و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد و گفت: اگر ایثار و مجاهدت شهدای عزیز این میهن نبود این نهال جوان در سال 1357 امروز تبدیل به درخت تنومند نمی شدیم، هر چند هرگز با هم دشمن نمی شدیم و خباثت تمام کسانی که در 17000 قتل و شهادت نزدیک به 200000 نفر از هموطنانمان دست داشتند را فراموش نمی کنیم.

خبرنگار: پویا رجبلو

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

کود در هر هکتار استفاده شود

کود در ادامه هر هکتار به کارگیری شود سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.