انتقال اجساد مفقود شده در قله دوگلا فرسش الیگودرز به پایین دست قله

[ad_1]

ایسنا/ لرستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر اجساد دو کوهنورد مفقود شده را به قله دوگلا فارسیگ الیگودرز در پایین دست قله منتقل کردند.

صارم رضایی درباره مفقود شدن دو نفر در ارتفاعات فرشش الیگودرز گفت: روز دوشنبه دو نفر از اهالی روستای فرشش الیگودرز به کوهنوردی به ارتفاع 3000 متری منطقه می روند.

وی افزود: پس از چند روز با بی اطلاعی خانواده از وضعیت این دو نفر، اهالی محل جستجو برای یافتن مفقودین را آغاز کردند که در نهایت با دو جسد در ارتفاعات مواجه شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان با بیان اینکه بالگرد پس از اطلاع به منطقه اعزام شد، گفت: با توجه به صخره بودن محل سقوط، بالگرد امدادی پس از یک ساعت پرواز شرایط فرود نداشت. در محدوده ی.”

رضایی گفت: نیروهای امدادی به همراه نیروهای ورزش و جوانان توانستند اجساد این دو کوهنورد را با کمک برف روب به محل امن منتقل کنند.

وی افزود: صبح امروز جمعه با همکاری اداره ورزش و جوانان و با استفاده از برف روب و حضور میدانی مدیر ورزش و جوانان شهرستان 10 کوهنورد برتر تیم کوهستان هلال احمر الیگودرز در قالب دو تیم امداد و نجات با تجهیزات کامل برای انتقال جسد به پایین دست به محل مناسب اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: نجاتگران خستگی ناپذیر تیم کوهستان شهرستان الیگودرز با مساعدت اداره ورزش و جوانان در نهایت پس از 5 ساعت تلاش، 4 مرحله کارگاه تخصصی برگزار و اجساد را تحویل گرفتند. به سایر مقامات مجری قانون و پزشکی.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

کود در هر هکتار استفاده شود

کود در ادامه هر هکتار به کارگیری شود سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.