بدحجابی در النگدره زیبنده شهر دارالمؤمنین نیست/ این افراد نماینده مردم ولایی گرگان نیستند

[ad_1]

ایسنا/ گلستان فرمانده سپاه ناحیه گرگان به مشکل بدحجابی در النگدر گرگان واکنش نشان داد و گفت: این افراد نماینده مردم استان گرگان نیستند.

سرهنگ وحید فخرالدین امشب در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به حضور افراد متعرض در النگدر گرگان گفت: وجود چنین مشکلاتی زینت شهر گرگان نیست و این افراد تجسم خیر، ولایی و همیشه نیست. روی صحنه گرگان.»

وی افزود: متأسفانه تعدادی از معدود و البته هنجارشکنان که پایبند به ارزش ها نیستند با لباس نامناسب به این مکان می آیند و بسیاری از خانواده های معظم شهدا و معتکفین از این موضوع دلخور شدند و آخرین زمانی که مرجع عالیقدر شیعه آیت الله علوی گرگانی به ما هشدار دادند که این مکان استراحت را برنامه ریزی کنیم.

فرمانده سپاه گرگان گفت: در این راستا اقدامات خوبی انجام شد و جلساتی در سطح شهرستان برگزار شد. بیش از 21 آژانس در خصوص حجاب برنامه و تکلیف دارند که اگر همه دستگاه های متولی این موضوع به درستی کار خود را انجام دهند، مشکل بدحجابی در النغدره حل می شود.

وی خاطرنشان کرد: جاهایی مانند النگدره و ناهرهوران همه گرگان نیستند، گرگان همان چیزی است که در خیابان ها می بینیم و مردم این شهر بسیار وفادار و انقلابی هستند که در صلح و صفا در کنار هم زندگی می کنند، اما برخی کم هستند. مردم و تعداد کمی هنجار را نقض می کنند، که امیدوارم به زودی با اقدامات بعدی حل شود.

من باید بگویم؛ دشمن در تهاجم فرهنگی بیشترین عفاف و حجاب را مورد هدف قرار داده است و به نظر می رسد قانون عفاف و حجاب باید به عنوان یک الزام اجتماعی در اقشار مختلف جامعه اجرا شود.

با وجود اینکه بیش از 21 دستگاه متولی عفاف و حجاب هستند اما به نظر می رسد اقدامات این دستگاه های فرهنگی راه حل مشکل بدحجابی نیست و مسئولان این دستگاه ها باید در این زمینه نقش پررنگی داشته باشند و به جای آن در کارهای سطحی باید اقدامات رادیکال و موثر را در دستور کار قرار دهند، اقداماتی برای ریشه کن کردن ابتذال و فحاشی فرهنگی در جامعه.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

آجر شیشه ای یا بلوک شیشه ای چیست؟

بلوک شیشه ای بنابراین، با اعتنا به اسـتفاده های فزاینـده ایـن گیـاه در ادامه طـب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.