تکذیب نامه ۲۰۰ صفحه‌ای منتسب به جلیلی توسط عضو دفتر وی

[ad_1]

کارمند دفتر سعید جلیلی نامه 200 صفحه ای منتسب به یکی از اعضای شورای عالی امنیت ملی را «شورایی» خواند و آن را «اخبار سازمان یافته» خواند.

به گزارش ایسنا، عباس رنجبر با انتشار اخباری تمسخرآمیز درباره جزئیات نامه منتسب به جلیلی، اصل نامه را تخیلی خواند و به طور غیرمستقیم آن را تکذیب و آن را «اخبار سازمان یافته» تعبیر کرد.
رنجبر در توئیتی دیگر با عنوان “سه فریم واقعیت!” بر اساس «گزارش مفصل 136 صفحه ای» کارگروه سیاست خارجی دولت سایه در مرداد 1400 تهیه و وارد تاریخ سیاسی کشور شد.
به گزارش رنجبر، این گزارش آخرین گزارش ظریف به مجلس درباره برجام را ارزیابی کرده و تمامی ادعاها مبنی بر صحت آن را مستند کرده است.
یکی از کارکنان دفتر سعید جلیلی در توییتی اعلام کرد: به استناد تبصره 1 ماده 9 قانون اقدامات متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام (مصوب 21 مهر 1394) وزیر امور خارجه موظف است هر سه ماه یکبار توافقنامه را اجرا کند گزارش به مجلس. اما آخرین گزارش ظریف طیف وسیع تری از موضوعات را پوشش می دهد.
وی می افزاید: محمدجواد ظریف طی نامه شماره 6428627 مورخ 11 تیرماه ساعت 14 تقدیم کمیسیون امنیت ملی و برون مرزی مجلس شورای اسلامی شد.
در پایان یکی از کارمندان دفتر جلیلی با مطالعه ناشیانه اخبار سازماندهی شده اخیر وعده داد که «خبر واقعی در راه است.

چندی پیش خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه سعید جلیلی، یکی از اعضای شورای عالی امنیت ملی کشورمان در نامه ای 200 صفحه ای خطاب به مقامات ارشد کشور، از روند مذاکرات انتقاد کرده و طی آن پیشنهاداتی را درباره موضوع مذاکره با آمریکا مطرح کرده است. .

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

کود در هر هکتار استفاده شود

کود در ادامه هر هکتار به کارگیری شود سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.