دستور دادستان‌ کل کشور به دادستان‌ها در پی شهادت مامور نیروی انتظامی در فارس

[ad_1]

دادستان کل کشور در دستورالعملی به دادستان های سراسر کشور تاکید کرد که با کمک و حمایت پاسداران محترم با اقتدار و قاطعیت برخورد شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، در پی شهادت شهید وظیفه شناس علی اکبر رنجبر در درگیری با اراذل و اوباش در استان فارس، حجت الاسلام و المسلمین منتظری با صدور پیامی به خانواده آن مرحوم تسلیت و تسلیت گفت. دستور برخورد قاطع با عاملان این گونه حوادث را صادر کرد و بر لزوم بازنگری در قوانین و مقررات و اتخاذ تدابیر جدی تاکید کرد.

متن فرجام خواهی دادستانی کل کشور به شرح زیر است:

حوادث هرازگاهی ماموران انتظامی و انتظامی با تعدادی اراذل و اوباش مواجه می شوند که با حضور در انظار عمومی امنیت جامعه را زیر پا می گذارند و آرامش و آسایش عزیزان را هدف قرار می دهند و با سلاح سرد و گرم به دیگران آسیب می زنند و همچنین ایجاد رعب و وحشت می گویند گاهی می بینیم که نگهبانان هدف جنایتکاران قرار می گیرند.

حادثه تلخ اخیر در استان فارس نمونه بارز ضرورت بازنگری است. با ادای احترام و تجلیل از افسر وظیفه شناس نیروی انتظامی که در مقابل عوامل ضد انسانی و امنیتی به شهادت رسید و با تبریک و تسلیت به خانواده و بازماندگان گرامی شهید و تمامی همکاران وی در نیروی انتظامی، دادستان محترم استان و دادستان های سراسر کشور. کشور تاکید می کنم که با مساعدت و حمایت از ماموران محترم امنیت عمومی، حادثه شهادت را به طور مقتدرانه و قاطع بررسی و با همکاری سرویس های مخفی و نیروهای امنیتی، مسئولین این گونه حوادث را شناسایی و به سرعت و با دقت به آنها رسیدگی و بیاورند. آنها را در چارچوب قوانین و مقررات به دست قانون می رسانند، اقدامات لازم را انجام می دهند تا سرمشقی برای سایر عناصری باشد که چنین افکار شیطانی را در سر می پرورانند. دلسوزی با این جنایتکاران آسایش و امنیت را از جامعه سلب می کند که به هیچ وجه مجاز نخواهد بود.

محمدجعفر منتظری
انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

کود در هر هکتار استفاده شود

کود در ادامه هر هکتار به کارگیری شود سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.