کارگاه‌های خانگی و کوچک مقیاس، قدم مناسبی برای اشتغال‌زایی است

[ad_1]

ایسنا/ تهران استاندار تهران گفت: باید برای معرفی صنایع و محصولات ورامین دست به دست هم دهیم و مسئولان برای رونق بیشتر محصولات تلاش کنند.

به گزارش ایسنا، محسن منصوری شامگاه جمعه 15 بهمن ماه در حاشیه نمایشگاه کارآفرینی و دستاوردهای روستایی و عشایری ورامین پس از قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه نمایشی است از بخشی از قدرت شهرستان ورامین.

منصوری با بیان اینکه تمامی مبانی علمی و تجربیات دنیا نشان می دهد که برای ایجاد اشتغال بیشتر، رفع بیکاری و رونق اشتغال باید به سمت مشاغل خانگی گام برداشت، گفت: تولید و کارآفرینی اجتماعی موضوعی مهم و کاربردی است. جهان.”

استاندار تهران گفت: در سال های اخیر در بسیاری از کشورها رویکرد حل مشکل اشتغال ایجاد صنایع، کارخانجات و کارگاه های بزرگ بوده است که امروز از این مسیر عبور کرده ایم و راه اندازی کارگاه های کوچک خانگی یک راه حل است. گام خوبی برای افزایش اشتغال است.»

وی با بیان اینکه نمایشگاه کنونی نیز یک کارگاه کوچک است گفت: این افراد و کارآفرینان با کمترین منابع و ظرفیت نقدینگی و بودجه کم کاری را انجام داده اند که به چرخه تولید رسیده است.

منصوری گفت: برخی از حوزه‌های این نمایشگاه مختص شهر است که می‌توان روی آن سرمایه‌گذاری کرد و روی آن‌ها تکیه کرد، مانند قالی‌بافی و گلیم، تلاش‌های انجام شده قابل سرمایه‌گذاری و صادرات و همچنین صنعت شیشه و منبت و همچنین نقاشی. روی شیشه.” و این اواخر ورامین صاحب سبک و برند شده است.

استاندار تهران افزود: در زمینه چرم، چرم ورامین کیفیت مثال زدنی دارد و این منطقه مستعد و نمونه است و باید برای معرفی این صنایع و محصولات دست به دست هم دهیم و مسئولان برای جذابیت بیشتر محصولات تلاش کنند. “

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

کود در هر هکتار استفاده شود

کود در ادامه هر هکتار به کارگیری شود سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.