آغاز ساخت پایانه شرق پس از وقفه ۵ ساله/تکمیل پروژه تا سال آینده

[ad_1]

در راستای مطالبه مردمی و تاکید شهردار تهران مبنی بر راه اندازی و بهره برداری از پایانه جدید شرق در سال آینده، معاونین شهردار تهران با همراهی شهردار منطقه 13 از پروژه پایانه شرق بازدید و با مشکلات ناشی از پروژه پنج آشنا شدند. سال در جلسه از ترمینال در نیمه اول سال 1401 ارائه شد.

به گزارش ایسنا، در بازدید و نشست مدیران ارشد شهرداری تهران، مدیران ارشد شهرداری تهران، موضوعاتی مانند تامین مالی پروژه و تامین تجهیزات، ارائه طرح ساخت و بهره برداری از خط مترو و پایانه جدید شرق، استفاده از پتانسیل بخش خصوصی مطرح شد. ، ارائه جدول زمانبندی راه اندازی پروژه توسط معاونت فنی و عمرانی مطرح و بر ادامه جلسات برای بررسی پیشرفت تمرکز شد.

در این بازدید حسین نظری معاون هماهنگی و امور مناطق، سید مجتبی شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک، عباس شعبانی معاون فنی و عمرانی، جلال بهرامی معاون خدمات شهری و محیط زیست و محمد هادی حضور داشتند. علی احمدی شهردار منطقه 13.

در این نشست مهدی وحدتکار مدیرعامل سازمان پایانه ها و پارک ها، بهرام نکاهی رئیس سازمان اتوبوسرانی تهران و حومه، علی امام مدیرعامل مترو و مهدی اسماعیل بیگی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و نظارت بر تهران نیز حضور داشتند. سازمان به عنوان دبیرخانه کارگروه تکمیل پروژه ترمینال جدید شرق انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13، احداث پروژه پایانه جدید شرح در زمینی به مساحت 130000 متر مربع شامل ساختمان پایانه در 3 طبقه و پارکینگ با ظرفیت 485 خودرو و 85 اتوبوس همراه با محوطه سازی. ، پس از پنج سال از سر گرفته شد و شهر به طور جدی در نظر دارد سال آینده آن را تکمیل کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

کود در هر هکتار استفاده شود

کود در ادامه هر هکتار به کارگیری شود سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.