باید بدون تعجیل، تصمیمات شجاعانه گرفت/ گول دستکش مخملی آمریکا را نمی خوریم

[ad_1]

حجت السلام والمسلمین سید حسن خمینی گفت: اکنون روزهایی را می گذرانیم که چشم و امید جامعه به نیرو و اعتماد دوستانی است که در زمینه حل مشکلات کشور مسئول هستند. سیاست خارجی و همه کسانی که کشور را دوست دارند، به مذاکره کنندگان و مسئولان وزارت امور خارجه بروند.

به گزارش ایسنا، تولیت حرم امام خمینی (ره) در مراسم تجدید بیعت وزیر امور خارجه و تعدادی از کارکنان دستگاه دیپلماسی با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در به مناسبت دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی. وین گفت: ما به عنوان یک جامعه اکنون در دورانی به سر می بریم که چشم امید و انتظار به نیرو و اعتماد دوستانی است که برای حل مشکلات کشور تلاش می کنند. در حوزه سیاست خارجی».

سیدحسن خمینی با بیان اینکه میزان دشمنی دشمن با مردم ایران مشخص است و هیچ کس در آن تردیدی ندارد، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی خشم دشمنان از سوی غرب آمد. و شرق.و احتمالا این کار را خواهند کرد.

وی در این زمینه افزود: رهبر معظم انقلاب چند سال پیش در آمریکا از اصطلاح دست چدنی زیر دستکش مخملی استفاده کردند. البته دست ما پولاد است و گچ دشمن را نمی خورد». دست‌های آهنین، و ما نمی‌توانیم فریب دستکش‌های مخملی را بخوریم.»

تولیت حرم حضرت امام خمینی (ره) با بیان اینکه حوزه سیاست خارجی مانند برخی حوزه های دیگر حوزه اعتماد صددرصدی نیست، بلکه حوزه توجه به قدرت و همچنین حسنات ملت است. منافع ملت و کشور را دوست دارند و باید به مذاکره کنندگان کشور و مسئولان وزارت امور خارجه آقای امیر عبداللهیان اعتماد کنند.

وی با اشاره به سوابق کارمندان وزارت امور خارجه در طول این سال ها و تاکید بر اینکه هیچکس در اعتماد آنها تردید ندارد، گفت: اعتماد یعنی صلاح کشور. باید مصالح کشور را در نظر گرفت و باید توجه داشت که نگرش مسئولیت پذیر، نگرش ریسک پذیر و شجاعت لازم است.

سیدحسن خمینی با تاکید بر اینکه کار برای خدا و مردم از نعمت قدرت، وفا، خیرخواهی و نیروی مجرب برخوردار است و دعای خیر مردم با اوست، گفت: می توان تصمیمات شجاعانه گرفت بدون اینکه کسی فکر کند که چه می شود. ردیف.” . زیرا جایگاه مسئولیت، جایگاه تصمیم گیری جسورانه است.

وی افزود: جامعه ما باید به دوستانی که در این سمت مسئولیت دارند اعتماد کرده باشد و آخرین روزها و اقدامات آقای وزیر در طول سالیان گذشته نشان از توانایی او و دوستانش داشته است. مردم انتظارات قانونی دارند. مردم باید به دلسوزی مسئولان مربوطه در این زمینه اعتماد کنند، حمایت کنند، اعتماد کنند تا بتوانیم گردن هایی را که دشمنان برای ما ایجاد می کنند بچرخانیم.

به گزارش ایسنا، وزیر امور خارجه کشورمان در این مراسم در سخنانی کوتاه با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، برای مقام معظم رهبری از همه رهبران آرزوی طول عمر با عزت کرد. و کارکنان وزارت امور خارجه حاضران در مراسم تشکر و قدردانی کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.