تجلیل از دانش آموزان برتر علمی استعدادهای درخشان استان قم

[ad_1]

ایسنا/ قم مدیرکل آموزش و پرورش استان قم همزمان با اجرای ویژه برنامه کشوری از دانش آموزان برتر المپیاد علمی سمپاد و مسابقات قرآن، از 11 دانش آموز قمی برگزیده برای شرکت در المپیاد علمی استعدادهای درخشان تجلیل کرد.

علیرضا رحیمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به مقام شامخ شهدای اسلام و انقلاب به ویژه شهدای گرانقدر ۸ سال دفاع مقدس، شهدای مظلوم دفاع ادای احترام کرد. حرم و میهن و شهدای دهه فجر انقلاب اسلامی و خاطره ای از بنیانگذار فقید انقلاب امام خمینی (ره) فرمودند: امروز دشمن از علم و دانش و همچنین از علم و دانش می ترسد. رشد و کمال فرزندان، ایران بزرگ اسلامی است و راهی جز تسلیم در برابر این همه عظمت و عظمت نمی بیند.

وی با تبریک این موفقیت گفت: دانش آموزان امروز نقش ارزنده ای در پیشبرد اهداف مقدس این نظام دارند.

وی افزود: برگزاری المپیادهای علمی در کشور موجب تقویت اعتماد به نفس دانش آموزان و معلمان و قطعاً دشمنان را ناامید خواهد کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان قم با تاکید بر اینکه مثبت اندیشی و اعتماد باید در وجود جوانان ما مشهود باشد، افزود: گسترش کمی و کیفی المپیادهای علمی دانش آموزی باید با رشد بیشتر و نفوذ بیشتر انجام شود چرا که شما دانش آموزان دارای نگرش مثبت و اعتماد به نفس هستند.

رحیمی تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا توانمندی های اولیه دانش آموزان را در مدارس استان تقویت کنیم و به ویژه حضور دانش آموزان را در عرصه های علمی، فرهنگی و هنری تقویت کنیم.

وی در پایان بار دیگر موفقیت دانش آموزان کومی در المپیادهای علمی را تبریک گفت و بر تعهد به کار و اخلاص در عمل تاکید کرد و گفت: نقش اولیا و مربیان در این مسیرها مهم بود و هم مسئولین و هم شما دانش آموزان باید قدردان این همدردی ها بود.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم به 11 دانش آموز مستعد منطقه برگزیده المپیادهای علمی کشور لوح سپاس و مدال های رنگارنگ اهدا شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.