ریاست «صادقعلی عظیمی» و «سعید گل فیروزی» یا ابقای مشروط «عبدالرضا فاضل»

[ad_1]

ایسنا/ گلستان استاندار گلستان پس از انتشار اطلاعاتی در فضای مجازی مبنی بر انتصاب رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان، مستقیماً نظر خود را اعلام کرد و این تصمیم را حق مشروع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دانست.

عصر پنجشنبه برخی رسانه‌ها، گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی داخلی مطلبی با عنوان «دخالت استاندار در انتصاب رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان و تخلف از آن در معرفی گزینه خارج از هیئت علمی» منتشر کردند که در آن بر معرفی یکی یکی از دو گزینه پیشنهادی به نام دکتر سعید گل فیروزی به دلیل کمبود معلم مغایر با قوانین مربوطه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

از این رو استاندار گلستان شخصا با انتشار مطلبی به این شایعه پاسخ داد و در آن به صراحت نظر خود را درباره ریاست دانشگاه علوم پزشکی گلستان بسیار جالب و خواندنی اعلام کرد:

متنی که دکتر علی محمد زنگنه در سمت استاندار گلستان نوشته و توسط روابط عمومی استانداری منتشر شده به شرح زیر است:

نکته اول: پس از بررسی و تأکید بر گزینه بومی و مشابه ترین لیست های پیشنهادی مراجع مختلف، اولویت های «دکتر عظیمی» و «دکتر گل فیروزی» به تشخیص وزیر محترم جهت انتخاب ارائه شد. .

نکته دوم: انتصاب از بین افراد غیر معلم خلاف شرع نیست.

نکته سوم تغییر وضعیت استخدامی آقای گل فیروزی به تحصیلی و جذب معلمان ایشان با در نظر گرفتن سابقه آموزشی و مدیریتی و وجود نمره برنده است که در حیطه اختیارات وزیر محترم بوده و مغایرتی ندارد. قانون.

علی ایحال بلند اعلام می کنم که یا یکی از این دو گزینه انتخاب می شود یا آقای فاصل ابقا می شود و تیم مدیریتی ایشان بازسازی می شود که البته مسئولیت آن بر عهده وزیر بهداشت است. موافقم و حمایت لازم را خواهم داشت.

به عبارت دیگر استاندار گلستان به صراحت از معرفی دو کاندیدا به عنوان پیشنهاد نماینده عالی دولت در استان برای ریاست دانشگاه علوم پزشکی گلستان و همچنین ابقای مشروط دکتر جی فاصل خبر داد. . موضوعی که با صداقت و صریح بودن، گره بسیاری از پیچیدگی ها و موضوعات آشفته فضای مجازی را باز کرده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.