علت مشخص نشدن سرنوشت واگذاری تراکتورسازی تبریز از زبان نماینده ورزقان

[ad_1]

نماینده مردم ورزگان در مجلس یازدهم معتقد است که شرکت ملی مس ورزگان به اشتباه معتقد است که قبول انتقال تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز برای او به صرفه نیست.

الخاوردی دهقانی در گفت وگو با ایسنا، درباره سرنوشت انتقال تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به شرکت ملی مس ورزقان گفت: شرکت ملی مس ورزقان در حال حاضر انتقال را متوقف کرده است. اما من و وزیر صنعت، معدن و تجارت با این واگذاری موافقت کردیم. سعی می کنیم دیر یا زود این اتفاق بیفتد.

نماینده مردم ورزگان در مجلس یازدهم در خصوص میزان نامشخص مبلغ درخواستی محمدرضا زنوزی مطلق مالک باشگاه تراکتورسازان تبریز گفت: همه این مسائل حرفه های حاشیه ای هستند که در حال ایجاد هستند. مبلغ درخواستی مورد بحث قرار نگرفته و هیچ کس قرار نیست پرداخت کند. این تیم دچار مشکل شده و زنوسی نمی تواند تیم را برگرداند.

دهگانی با ابراز نارضایتی مدیران شرکت مس ورزگان از قبول این واگذاری گفت: مدیران شرکت ملی مس نمی خواهند ورشکست شوند. ما به شرکت ملی مس پیشنهاد دادیم مشکلات مجموعه تراکتورسازان را حل کند و البته منافع شرکت ملی را نیز در نظر بگیرد. این شرکت همچنین می تواند در این تیم سرمایه گذاری کند. اینطور نیست که این تیم درآمدی نداشته باشد. شرکت ملی مس به اشتباه معتقد است که گرفتن خدمه تراکتور به صرفه نیست.

سخنگوی ورزگانی ها با بیان اینکه تراکتورسازی میلیون ها هوادار دارد، درباره پایان دوره انتقالی گفت: برخی موضوع را سیاسی می کنند. این در حالی است که مردم این استان خواهان اهدای تراکتور به شرکت ملی مس هستند. متأسفانه تراکتورسازی تبریز مدیر توانمند مالی ندارد که بتواند هزینه کند – فرصت؛ به همین دلیل آنها در پنجره نقل و انتقالات عملکرد خوبی نداشتند. به دنبال این هستیم که شرکت ملی مس مدیریت باشگاه را بر عهده بگیرد. خیلی از تیم های بزرگ کشور ما هم این مشکل را دارند. درآمد همه تیم های بزرگ دنیا بیشتر از هزینه هایشان است. دیر یا زود این اتفاق خواهد افتاد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.