میرتاج الدینی: حاشیه شهرها و بافت‌های فرسوده بازآفرینی می‌شود

[ad_1]

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 مجلس شورای اسلامی از تصویب این کمیسیون برای بازسازی بافت های فرسوده و ساماندهی حاشیه شهرها خبر داد.

حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی در گفت وگو با ایسنا، در تشریح مصوبه کمیسیون تلفیق، گفت: به شرکت بازآفرینی دستور دهید نسبت به بازآفرینی بافت های فرسوده و حاشیه شهرها بر اساس قوانین لازم الاجرا از جمله نظافت با شهرداری ها اقدام کند.

به گفته وی، این پیشنهاد از سوی زنگنه نماینده تربت حیدریه مطرح و در کمیسیون تلفیق تصویب شد.

این عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 همچنین بیان کرد: پیشنهادی را نیز به تلفیق ارائه کرده ام که 25 درصد از درآمد 150 هزار میلیارد ریالی واردات خودرو صرف تامین مالی شبکه ریلی و سایر موارد شود.

میرتاج الدینی تصریح کرد: بر اساس این مصوبه به دولت اجازه داده می شود تا تامین مالی شبکه ریلی کشور و احداث خطوط ریلی مورد نیاز اعم از قطارهای معمولی، برقی، سریع السیر، قطار شهری و همچنین تکمیل پروژه های نیمه تمام را تامین کند. محصولات نهایی. پروژه های راه آهن و در حوزه راهسازی با اولویت مناطق کم برخوردار و روستایی و بهسازی نقاط پرحادثه جاده ها و توسعه فرهنگ حمل و نقل و ارتقای ساماندهی تردد ناوگان حمل و نقل 25 درصد. از درآمد حاصل از واردات خودرو باید استفاده شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

کود در هر هکتار استفاده شود

کود در ادامه هر هکتار به کارگیری شود سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.