همکاری تنگاتنگ وزارت بهداشت و برگزارکنندگان جشنواره تئاتر فجر

[ad_1]

همکاری نزدیک وزارت بهداشت با برگزارکنندگان جشنواره تئاتر فجر

تیم‌های پزشکی وضعیت عمومی میهمانان و شرکت‌کنندگان چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را در محل‌ها و مکان‌های جشنواره بررسی و رصد خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از ستاد خبری جشنواره، با حمایت بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور مدیران چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر; تیم های پزشکی بر روی واکسیناسیون هنرمندان، مهمانان خارجی و استانی جشنواره در هتل خود آزمایش و نظارت خواهند کرد.
از سوی دیگر، طی جلساتی با مدیران جشنواره، محمد هاشمی، مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و عماد ملازاده، مشاور روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، مقرر شد تیم‌هایی برای تست ایجاد شود. و کنترل واکسیناسیون هنرمندان در تئاتر شهر مستقر خواهند شد و از آزمون کامپیوتری رایگان برخوردار خواهند شد.
با توجه به افزایش تعداد بیماران تاج جدید، همکاری تنگاتنگی بین مدیران وزارت بهداشت و مدیران و کارکنان جشنواره وجود دارد و تیم های پزشکی خدمات لازم را به میهمانان و شرکت کنندگان در جشنواره ارائه می کنند. جشنواره رایگان اتهام
سالن ها نیز با حداقل ظرفیت 30 درصد تماشاگران جشنواره را می پذیرند تا احتمال ابتلای تماشاگران به این بیماری به حداقل برسد.
چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر 14 تا 18 بهمن ماه به دبیری حسین مسافر آستانه برگزار می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

کود در هر هکتار استفاده شود

کود در ادامه هر هکتار به کارگیری شود سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.