پدافند هوایی با چشمانی همیشه باز محافظ آسمان کشور است

[ad_1]

فرمانده نیروی پدافند هوایی در بازدید از منطقه پدافند هوایی جنوب شرق کشور گفت: پدافند هوایی با چشمانی همیشه باز و تیزبین و با تمام توان مدافع آسمان این کشور است.

سردار سرتیپ پاسدار علیرضا صباخی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در حاشیه بازدید از منطقه پدافند هوایی جنوب شرق (شهدای خلیج فارس) در ستاد فرماندهی منطقه پدافند هوایی جنوب شرق کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچ منافع ملی بالاتری ندارد. به گزارش ایسنا، به نقل از ارتش، منافع ملی این کشور. مملکت و شخص تعارف ندارند و از منافع خود عقب نمی مانند.

وی افزود: دشمنان می توانند اشتباه کنند و کشور ما را تهدید به حمله نظامی کنند و ما با آمادگی کامل در مقابل آنها می ایستیم و اگر اشتباه کنند پشیمان می شویم.

فرمانده پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از مرکز عملیات مشترک مناطق پدافند هوایی جنوب شرق کشور خاطرنشان کرد: پدافند هوایی همیشه با چشمانی باز و هدف‌دار است و با تمام توان از نیروی زمینی دفاع می‌کند. آسمان کشور؛ زیرا امنیت آسمان ایران خط قرمز و اوج حساسیت پدافند هوایی است.

وی با ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی، تصریح کرد: شهدا چراغ راه بشریت و والاترین الگوی ما هستند و ما توانستیم راه آنها را ادامه دهیم، قهرمانانی که از این مرز و بوم دفاع کردند. تمام وجودشان و این سرزمین مقدس را به دشمن ندادند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

کود در هر هکتار استفاده شود

کود در ادامه هر هکتار به کارگیری شود سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.