اعزام ۸۵۰ سرباز انگلیسی دیگر به استونی

[ad_1]

بریتانیا در پاسخ به تنش های روسیه با اوکراین و کشورهای بالتیک، حدود 850 سرباز به استونی خواهد فرستاد. این نیروها مکمل یک گروه جنگی انگلیسی 1200 نفری به رهبری ناتو خواهند بود که قبلاً در این کشور مستقر هستند.

راس آلن سفیر بریتانیا در استونی به نقل از تایمز گفت: «ما در حال برنامه‌ریزی برای اولین نیروها هستیم که در ماه فوریه، فوریه، وارد می‌شوند». آلن گفت که هنگ بریتانیایی که در حال حاضر در آلمان مستقر است به استونی منتقل خواهد شد. «آنها اکنون در حال آماده شدن هستند. و این حدود 850 سرباز است، مانند گروه جنگی که اکنون در استونی داریم.

مارتین پیرامید، فرمانده نیروهای دفاعی استونی گفت که نیروهای انگلیسی به تاپا، شهری که در فاصله یک ساعتی از تالین پایتخت استونی قرار دارد، منتقل خواهند شد، جایی که بقیه گروه نبرد ناتو در آن مستقر هستند.

سفیر بریتانیا اعلام کرد که گروه نبرد تقویت شده برای مانور نظامی Siil (جوجه تیغی) در استونی باقی خواهد ماند.

نیروهای دفاعی استونی تمرینات گسترده Siil را از اواسط ماه مه تا اوایل ژوئن برگزار خواهند کرد. Siil 2022 یکی از بزرگترین مانورهای نظامی است که از زمان اشغال شوروی در استونی برگزار شده است و آمادگی رزمی ارتش و توانایی آنها برای پاسخگویی بین المللی را آزمایش خواهد کرد. با این حال، سفیر امکان ماندن بیشتر نیروهای انگلیسی را رد نکرد.

آلن گفت: «ما یک ارزیابی با شریک استونیایی خود انجام خواهیم داد و این بستگی به این دارد که وضعیت امنیتی در منطقه ما در آینده چقدر جدی باشد.

نیروهای بریتانیایی از سال 2017 در استونی مستقر هستند بریتانیا از آوریل 2017 به عنوان بخشی از گروه نبرد چند ملیتی ناتو که در حال حاضر حدود 1200 سرباز دارد، در استونی مستقر شده است. حدود 850 سرباز انگلیسی به همراه اربابان دانمارکی، فرانسوی و استونیایی دائما در حال حرکت هستند.

استونی و بریتانیا سابقه طولانی در همکاری دفاعی دارند. نیروی دریایی بریتانیا در جنگ استقلال استونی در سال 1918 نقش مهمی ایفا کرد و اسلحه، غذا و سوخت را به استونی آورد که در آستانه تسلیم شدن به مبارزه بلشویک ها علیه روسیه بود. در هزاره جدید، سربازان استونیایی در کنار انگلیسی ها در عراق و افغانستان خدمت می کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

کود در هر هکتار استفاده شود

کود در ادامه هر هکتار به کارگیری شود سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.