افتتاح، بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۱۰۰ پروژه شهری با اعتباری بالغ بر ۱۰ هزار میلیارد ریال

[ad_1]

ایسنا/ قم در این مراسم که استاندار قم نیز حضور داشت، مراسم افتتاحیه و آغاز عملیات اجرایی 100 پروژه شهرستانی با 10 میلیارد ریال وام انجام شد.

سید محمدتقی شاهچراگی روز یکشنبه در مراسم افتتاح، بهره برداری و راه اندازی 100 پروژه شهری با وام 10 هزار میلیارد ریالی گفت: خدمات شهری در این شهرستان بسیار ملموس است و امید است هر روز این خدمات افزایش یابد. سال

استاندار قم با اشاره به ایام دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، افتتاح پروژه های عمرانی در استان قم را مورد توجه قرار داد و افزود: امیدواریم بتوانیم بستری برای توسعه خدمات رسانی به شهروندان ایجاد کنیم. با حمایت مسئولان

وی افزود: با گسترش ارتباطات شهرداری و فرمانداری برخی موانع گذشته برطرف شده و باید در دوره جدید شاهد افزایش خدمات شهروندان باشیم.

شاهچراگی با بیان اینکه یکی از اهداف انتخاب معاون عمرانی استاندار قم برقراری ارتباط بیشتر مجموعه استانداری با مجموعه مدیریت شهری بوده است، گفت: استانداری قم هیچ محدودیتی برای همکاری با شهرداری در خدمت رسانی ندارد. مردم. .

شاهچراگی ادامه داد: بخش مهمی از مصوبات سفر رئیس‌جمهور به قم در حوزه مدیریت شهری است و برای اجرا لازم است روابط بین دستگاه‌های دولتی تقویت شود.

استاندار قم یادآور شد: مصوباتی که استان قم در سفر اخیر از دولت دریافت کرد، ارزش ریالی بیشتری داشت تا کمک های مالی و مزایا.

وی با تاکید بر لزوم برنامه ریزی برای بهبود وضعیت محلات فقیرنشین قم افزود: انتظار می رود شورای اسلامی شهر قم در تصویب بودجه سال آینده برنامه ریزی دقیق تری برای تغییرات محسوس در محلات فقیرنشین داشته باشد.

شاهراگی با بیان آمادگی هیئت قم برای پیگیری تصمیمات سفر رئیس جمهور در حوزه مدیریت شهری، خاطرنشان کرد: از مساحت های 48 و 32 هکتاری شهر پردیسان باید برای توسعه استفاده بهینه شود. از شهر قم

وی همچنین به اهمیت مسائل فرهنگی و اجتماعی در قم اشاره کرد و گفت: شهرداری پیشتاز خدمات رسانی به شهروندان است و اگر شهرداری را از بعد فرهنگی و اجتماعی شهر حذف کنیم بسیاری از سیاست های فرهنگی پایانی ندارد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.