امام جمعه جدید تفرش منصوب شد

[ad_1]

امام جمعه جدید تفرش منصوب شد

طی حکمی از سوی شورای سیاسی ائمه جمعه، حجت الاسلام والمسلمین مجری حسین که پیش از این امامت جمعه شهرستان هرسین استان کرمانشاه را بر عهده داشت به عنوان امام جمعه جدید تفرش منصوب شد.

پیام ایسنا با اشاره به مرکز ارتباطات و رسانه ستاد برگزاری نماز جمعه در پی وقوع تصادف دلخراش در جاده دستیرد – تفرش که منجر به کشته و مجروح شدن تعدادی از هموطنان عزیز شد، گزارش اولیه پلیس راهنمایی و رانندگی و مراجع ذیربط تایید کرد. انحراف وسیله نقلیه امام جمعه تفرش شخصی است که به دلایل نامعلومی علیرغم حضور و همراهی پدرش که فرزند نوجوان و بدون گواهینامه رانندگی است، در حال رانندگی بوده و در مواجهه با مانعی در جاده، کنترل خود را از دست داده است. این حادثه ناگوار رخ داد
شورای سیاسی ائمه جمعه با ابراز تاسف، تسلیت و همدردی عمیق با خانواده آن مرحوم و شفای عاجل مجروحان اعلام کرد که آقای خجت الاسلام والمسلمین آقای اونی خود از سال 1399 در تفرش ساکن شده اند. مردی محترم، خدمتگزار و مردمی، و انقلابی و فاضل، ممتاز به اخلاق حسنه و جایگزینی امام جمعه جدید به دو دلیل اتفاق افتاد:
1) اگرچه در زمان حادثه سرنشین دیگری در وسیله نقلیه مذکور نبوده و علت موافقت با رانندگی فرزند نوجوان وی به دلیل آسیب شدید بدنی و درد روحی مشخص نیست، در عین حال سهل انگاری منجر به تصادف، نقض قوانین و برابری افراد. هموطنان در هر سمت و سمتی در برابر قانون خواستار آن هستند که رویه در دستگاه های مسئول، صرف نظر از حاشیه هایی که منجر به تضییع حقوق طرفین شود، بر اساس انصاف و بی طرفی باشد.
2) اگرچه نتیجه تحقیقات قانونی در این پرونده قابل پیش بینی نیست، اما شدت جراحات وارده به امام جمعه سابق حکایت از بستری طولانی مدت و چندین ماه مداوا دارد که ناگزیر استقرار امام جمعه جدید را می طلبد. در شهر.
شورای سیاسی ائمه جمعه بهره‌کشی عده‌ای فرصت‌طلب را برای سوار شدن به چنین حادثه‌ی تلخی که آینده‌ی دو خانواده بزرگوار را عمیقاً متاثر کرد، مایه تأسف مضاعف و مصداق غیراخلاقی دانست.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

کود در هر هکتار استفاده شود

کود در ادامه هر هکتار به کارگیری شود سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.