امحای بیش از ۵۰۰ تن ذرت فاسد پس از هفت سال بلاتکلیفی

[ad_1]

بازرس کل استان هرمزگان از انهدام 506 تن ذرت فاسد در انبارهای جمع آوری و فروش اموال که از سال 1393 بلاتکلیف مانده بود خبر داد.

به گزارش ایسنا با اشاره به بازرسی کل کشور، در پی بازدید بازرس کل استان هرمزگان از انبارهای جمع آوری و فروش اموال، گمرکات و بنادر استان به منظور نظارت مستمر بر وضعیت کالاهای واریز شده 506 تن ذرت فاسد با دستور صادر شده در انبارها اموال مستقر در بندر شهید رجایی معدوم شد.

رضا مختاری، بازرس کل استان هرمزگان با اشاره به اقدامات بعدی برای تعیین تکلیف فوری این لوازم به دلیل عدم امکان مصرف توسط مردم، دام ها و بنگاه های صنعتی و همچنین با هدف آزادسازی انبارهای اموال و بنادر استان گفت: در این راستا جلساتی برگزار شد و ادارات مربوطه با هماهنگی و همکاری نسبت به رفع عرضه ذرت فاسد که از سال 1393 تاکنون بلاتکلیف مانده است، اقدام کردند.

وی تصریح کرد: بر اساس اعلام اداره کل بازرسی شهرستان گرمزگان در ابتدای ماه جاری 250 تن ذرت فاسد شامل 11 کانتینر این محموله و مابقی 256 تن 506 تن محموله شامل 11 کانتینر دیگر طی هفته جاری در حضور نماینده سازمان بازرسی کل استان و دستگاه های مرتبط در محل دفن زباله شهرداری بندرعباس تخریب شد.

بازرس کل استان هرمزگان در خاتمه با تاکید بر روند تخلیه و انتقال کالا در شرایط بندری و گمرکی استان، تاکید کرد:

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

کود در هر هکتار استفاده شود

کود در ادامه هر هکتار به کارگیری شود سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.