دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: انقلاب اسلامی روند جهانی را تغییر داده است

[ad_1]

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: انقلاب برخلاف رژیم لیبرال و سوسیالیست به دنبال دور کردن دین از مسیر زندگی انسان نبود، بلکه سعی کرد دین را وارد مسیر زندگی انسان کند، یک دین. این انقلابی است، دعوتی برای تحمل و مقاومت در برابر ظلم». و ظالم بود و با نظام طاغوت سازش نکرد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدرضا عاملی صبح یکشنبه در نشستی با موضوع بازتاب انقلاب اسلامی ایران در نوشته‌های اندیشمندان جهان که به همت جهاد دانشگاهی و انجمن ایرانی‌مطالعات جهان در محل دانشکده برگزار شد. حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران. وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی نه تنها به دین اسلام، بلکه به ادیان دیگر توجه کرد.

این استاد دانشگاه درباره تلاش دشمنان در این سال ها برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی گفت: در این سال ها شاهد بودیم که دشمنان با کمک نیروهای نظامی تلاش کردند و جنگ هشت ساله را ایجاد کردند و سپس در شکل جنگ اقتصادی و تحریم، اهداف». برای مقابله با انقلاب اسلامی و اکنون جنگ شناختی و جنگ نرم را در عرصه های مختلف علیه ایران به راه انداخته اند.

وی افزود: آنها با فرهنگ سازی جدید در جامعه ایران به دنبال ضربه زدن به انقلاب هستند و با تخریب سرمایه های انسانی انقلاب را شکست می دهند.

املی تاکید کرد: در 43 سال گذشته دشمنان در مسیر گرفتن گوهر دین از جامعه ایرانی بوده اند.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: انقلاب اسلامی روند جهانی را تغییر داده است.

این خبر تمام شد

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

کود در هر هکتار استفاده شود

کود در ادامه هر هکتار به کارگیری شود سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.