فرمانده کل ارتش: ارتش مورد احترام و اعتماد مردم است

[ad_1]

در آستانه 19 بهمن روز نیروی هوایی ارتش، سرلشکر موسوی بر اثر غفلت از فرماندهی آموزش هوایی شهید خضرایی نیروی هوایی ارتش بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت دهه مبارک فجر و در آستانه یوم الله نوزدهم بهمن سالروز نیروی هوایی ارتش. ، به طور سرزده از فرماندهی آموزش هوایی شهید خضرایی بازدید کرد، ضمن بازدید از واحدهای مختلف این یگان، روند آموزشی ارائه شده را بررسی و قدردانی کرد.

وی با تبریک چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روز تاریخی نیروی هوایی ارتش تصریح کرد: نیروی هوایی ارتش نیز همین گونه است و کارکنان ولایتمدار این نیروی الهی همواره با تفاهم عمل کرده اند. گذشته.

امیر موسوی با تشریح اهمیت 19 بهمن سال 57 و حرکت شجاعانه کارکنان نیروی هوایی در میثاق با ولایت و پیوستن به انقلاب خاطرنشان کرد: ارادت تاریخی 19 بهمن به امام خمینی (ره) پیروزی انقلاب اسلامی را تسریع کرد. و پایه ها را گذاشت. ایشان انقلاب را تقویت کردند و لازم است تأثیر این حرکت ضروری را بر جوانان تبیین کرد تا دانشجویان و صنعتگران عزیز بیش از پیش ارزش حرکت شجاعانه، جهادی و تاریخی نیروی هوایی آسمانی را درک کنند.

فرمانده کل ارتش همچنین در دیدار با فرماندهان و مسئولان این مرکز گفت: مردم عزیز ایران اسلامی ارتش را دوست دارند و مردم محترم ایران به ارتش احترام و اعتماد دارند. از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی درباره اهمیت مراکز آموزشی گفت: فضای آموزشی و پژوهشی همواره حس اعتماد به نفس و عزت نفس را در دانش آموزان و دانش آموزان تقویت و بیش از پیش نهادینه می کند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر لزوم استفاده از طرح های نخبگان و جوانان آموزش دیده در این یگان، افزود: از طرح های نوآورانه نخبگان جوان در نیروی هوایی و تمامی یگان های ارتش استقبال می کنیم و انجام خواهیم داد. بهترین کار برای اجرای این طرح ها است.»

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.