آسمان تهران ابری است – ایسنا

[ad_1]

به گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی امروز (19 بهمن) این استان نیمه ابری یا نیمه ابری، در ارتفاعات بارش باران و رگبار برف پیش بینی می شود.

به گزارش ایسنابر اساس پیش بینی و نقشه های هواشناسی، هوای استان تهران امروز (19 بهمن ماه) نیمه ابری، در نقاطی نیمه ابری و در برخی ساعات در مناطق کوهستانی به ویژه شرق استان افزایش ابر ابری است. با ابرهای پراکنده برف پیش بینی می شود

از فردا (19 بهمن) تا پنجشنبه (21 بهمن) با آب و هوای نسبتاً پایدار و بدون وزش باد شدید، تجمع تدریجی آلاینده ها به ویژه در مناطق پرترافیک و مناطق صنعتی پیش بینی می شود.

از بعدازظهر پنجشنبه (22 بهمن) به دلیل وجود سامانه بارشی بتدریج ابری و از عصر پنجشنبه (20 بهمن) تا اواخر وقت جمعه (21 بهمن) ساعاتی در نیمه جنوبی استان بارش در نیمه شمالی وجود دارد. همراه با برف و در ارتفاعات برفی در نقاطی کولاک پیش بینی می شود.

طی امروز تا چهارشنبه (19 الی 19 بهمن) شاهد افزایش تدریجی دما و در روز جمعه (20 بهمن) شاهد کاهش دما خواهیم بود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران سردترین نقاط استان تهران طی 24 ساعت گذشته ایستگاه آبعلی و فیروزکوه (امین آباد) با دمای 11- درجه سانتیگراد بوده است.

همچنین آسمان تهران فردا (19 بهمن) صاف تا نیمه ابری، غبار محلی به تدریج با بیشینه و کمینه دمای 11 و 2 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. آسمان تهران در روز چهارشنبه (22 بهمن) صاف یا نیمه ابری و غبارآلود و دمای هوا در گرم ترین و سردترین زمان ها به 14 و 4 درجه سانتی گراد می رسد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.