بازدید رئیس کل دادگاه‌های عمومی وانقلاب تهران از مجتمع قضایی شهید فهمیده

[ad_1]

رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب تهران از مجتمع قضایی شهید فهمیده (کودکان و نوجوانان) بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، یحیی جعفری در چارچوب بازدیدهای منظم و هفتگی از مجتمع قضایی شهید فهمیده (کودکان و نوجوانان) بازدید و طی دیداری حضوری با همکاران قضایی و اداری و نشست تخصصی با قضات دادگستری مجتمع در جریان آخرین وضعیت همکاران قرار گرفت.

رئیس دادگاه های استان تهران در نشست تخصصی با قضات مجتمع با توجه به عملکرد ادارات از خدمات و زحمات همکاران تشکر و قدردانی کرد و پس از استماع نظرات و پیشنهادات همکاران قضات دادگستری اطفال گفت: استفاده از حداکثر فرصت‌های نهادهایی مانند موسسات خیریه، سازمان‌های مردم نهاد و پلیس برای نظارت بر رویکرد حذف.

جعفری گفت: در بیشتر موارد معتقدیم کودکان و نوجوانان قبل از بزهکار شدن قربانی می شوند و عوامل اجتماعی، خانوادگی، آموزشی، بی سرپرستی و سوء مدیریت عامل بزهکاری در این قشر ضعیف جامعه است که در ابتدا نیازمند حمایت هستند. در همه زمینه ها».

مدیرکل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران در این جلسه فعال سازی پلیس اطفال و نوجوانان و اثربخشی آن را یک ضرورت دانست و بیان داشت: پیشگیری و تقویت بخش مراقبت پس از خروج نوجوانان بزهکار از کانون اصلاح و تربیت در راستای اصلاح و تربیت. و پشتیبانی. تکرار جنایات و ناهنجاری ها امری مهم و ضروری است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.