بازدید سرزده دادستان تهران از بازداشتگاه اوین

[ad_1]

بازدید تصادفی دادستان عمومی و انقلاب تهران از بازداشتگاه اوین.

به گزارش ایسنا، به نقل از میزان – دادستان و انقلاب تهران در بازدید سرزده از بازداشتگاه اوین، بازدید از ادارات و بازداشتگاه های مختلف، گفت و گو و ملاقات چهره به چهره با زندانیان و بررسی وضعیت و نگهداری آنان، دستورات لازم برای تصمیم گیری در مورد مشکلات صادر شد. و درخواست ها

علی صالحی همچنین هدف از این بازدید را تحقق دستورات رئیس قوه قضائیه در خصوص شفاف سازی و رسیدگی به پرونده متهمان و زندانیان، نوسازی و بهسازی سیستم تعزیرات و تعیین پرونده های دارای بازداشت موقت عنوان کرد. . و کارایی و اثربخشی این بازدیدها باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی افزود: به منظور رعایت حقوق متهمان، لازم است ضمن ابلاغ تصمیمات دادگاه، نسخه چاپی مفاد و محتوای این تصمیمات به همراه گزارش وضعیت متهم تهیه و تهیه شود. آن را به هر یک از بازداشت شدگان تحویل دهید.»

دادستان و شورای انقلاب تهران با اشاره به لزوم حفظ حقوق زندانیان، اهمیت حضور موثر و مستمر قضات و بازدید مستمر از شرایط و اماکن نگهداری متهمان و محکومان، دیدار با آنان را یادآور شد و گفت: : همچنین در پرونده ها امکان بازدید منظم از ندامتگاه ها وجود دارد که با استفاده از مکانیزم های کنترلی لازم انجام می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

آجر شیشه ای یا بلوک شیشه ای چیست؟

بلوک شیشه ای بنابراین، با اعتنا به اسـتفاده های فزاینـده ایـن گیـاه در ادامه طـب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.