برگزاری دوره آموزشی پردازش داده‌های علوم اعصاب

[ad_1]

دومین دوره آموزشی پردازش داده های نوروفیزیولوژیک با هدف توسعه و گسترش فعالیت ها در حوزه علوم شناختی برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، دومین دوره آموزشی پردازش داده های نوروفیزیولوژیک با هدف توسعه و گسترش فعالیت ها در حوزه علوم شناختی و ایجاد بستر مناسب برای انتقال تجربیات برگزار می شود.

این دوره با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی و با هدف توسعه و گسترش فعالیت های علمی و تخصصی در حوزه علوم شناختی و ایجاد بسترهای مناسب برای انتقال اطلاعات و تجربیات به اساتید و دانشجویان علوم اعصاب، فیزیولوژی و پزشکی.

در این دوره آموزشی که از بهمن ماه سال جاری به صورت مجازی آغاز و به مدت دو ماه ادامه خواهد داشت، شرکت کنندگان با اصول و روش های پردازش داده های علوم اعصاب، برنامه نویسی در محیط نرم افزار متلب و پیاده سازی روش های پردازش بر اساس پیک فعالیت و زمینه محلی آشنا می شوند. پتانسیل ها در آنها با محیط این نرم افزار آشنا می شوند.

یکی از ویژگی های دومین دوره آموزشی علوم اعصاب که در قالب این رویداد اجرا می شود، اجرای بخش های برنامه نویسی و پردازش داده توسط شرکت کنندگان دوره به صورت همزمان با دستیاران آموزشی است. محتوای این دوره با همکاری اساتید پژوهشگاه علوم شناختی، پژوهشگاه علوم پایه با همکاری مرکز فناوری های همگرا دانشگاه تهران و دانشکده مهندسی برق دانشگاه تربیت مدرس ارائه شده است.

تابستان امسال اولین دوره آموزشی پردازش داده های علوم اعصاب در 10 مرکز دانشگاهی استان های مختلف کشور با حضور دانشجویان، محققان و دانشمندان رشته های مختلف برگزار شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.