تاکید وزیر اطلاعات برتوسعه همکاری دستگاه‌های اطلاعاتی

[ad_1]

تمرکز وزیر اطلاعات بر توسعه همکاری بین خدمات ویژه

وزیر اطلاعات بر اهمیت توسعه همدلی و همکاری بین نهادهای اطلاعاتی برای ساختن ایران قدرتمند و قدرتمند تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از دبیرخانه هماهنگی اطلاعات، نخستین همایش سه جانبه اطلاعاتی وزارت اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه پاسداران و فرماندهی انتظامی اطلاعات صبح امروز همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزار شد. شورا. تشکیلات صورت گرفت، مرکز و ولایات، برخی از دولتمردان و نظامیان دست به کار شدند.
در ابتدای این همایش وزیر اطلاعات و رئیس شورای اطلاع رسانی و هماهنگی ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و تجلیل از ایام الله دهه فجر به ویژه شهدای امنیتی و ایثارگران جامعه اطلاعاتی ابراز امیدواری کرد. که این حرکت که خواست مقام معظم رهبری است ادامه خواهد داشت.
حجت الاسلام والمسلمین خطیب در سخنانی با اشاره به طراحی و اجرای توطئه های مختلف دشمن در طول چهل و سه سال اخیر، به جنگ یکپارچه دشمن در عرصه های مختلف اشاره کرد و نقش مهم سازمان های اطلاعاتی را در برهم زدن این توطئه ها دانست. افراد باهوش و هوشیار
وزیر اطلاعات با قدردانی از خدمات دستگاه های اطلاعاتی در سال های پس از انقلاب گفت: این دستگاه ها برای ساختن ایران قدرتمند و مقتدر ادامه خواهند داد.
حجت الاسلام والمسلمین طیب، رئیس سازمان اطلاعات سپاه نیز در این همایش با اشاره به افول سلطه آمریکا گفت: حتی اسرائیلی ها رژیم صهیونیستی از هشتاد سالگی خود نمی گذرد. از این رو دشمن تمام تلاش خود را برای انجام کارشکنی در داخل کشور در دستور کار قرار داده است که باعث افزایش انسجام دستگاه های اطلاعاتی در دوره جدید، اشرافیت اطلاعاتی و مقابله با خدمات و عناصر آنها خواهد شد.
در ادامه همایش سردار بابایی رئیس سازمان اطلاعات نیروی انتظامی کشور با تقدیر و تشکر از میزبانی وزارت اطلاعات تاکید کرد: تداوم چنین همایشی موجب همدلی و هم افزایی جامعه اطلاعاتی خواهد شد.

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

آجر شیشه ای یا بلوک شیشه ای چیست؟

بلوک شیشه ای بنابراین، با اعتنا به اسـتفاده های فزاینـده ایـن گیـاه در ادامه طـب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.