دولت حاضر شبانه روز به دنبال حل مشکلات مردم است

[ad_1]

ایسنا/ قم ضرغامی در قم گفت: عده ای مشکوک هستند و می گویند انقلاب اسلامی زنان را محدود کرده است، اما قبل از انقلاب اسلامی زنان در 8 رشته ورزشی فعالیت می کردند اما امروز ورزشکاران زن در بیش از 40 رشته ورزشی در دنیا افتخار می کنند و تبلیغ می کنند. حجاب. ”

سید عزت الله ضرغامی شامگاه یکشنبه در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر که در مسجد چهارمردان برگزار شد، اظهار کرد: خانواده شهدا و ایثارگران هویت انقلاب هستند و مسجد چهارمردان همچون گوهری در تاریخ انقلاب اسلامی می درخشد. . و پرچم مسجد چهار مردان برافراشته است.

وی با بیان اینکه چهل و سه سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و ایران اسلامی یک امپراتوری بزرگ دینی و اسلامی است و اهداف دشمن شکست خورده است، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی همچنان ادامه دارد زیرا مردم با وجود بزرگی از انقلاب اسلامی حمایت می کنند. فشارهای اقتصادی و معیشتی

وزیر میراث، فرهنگ، گردشگری و صنایع دستی بابیان اینکه سرمایه گذاری های هنگفتی در انقلاب اسلامی انجام شده و ادامه دارد، گفت: مردم برای انقلاب اسلامی ایستاده اند که خون خود را برای آن ریخته اند و متعلق به آنهاست. “

ضرغامی گفت: شیطان خط قرمزی نمی شناسد و برای همه برنامه دارد و باید همیشه مراقب باشیم که فریب نخوریم، خداوند همه ما را امتحان می کند و زمان کم است و برخی مدارا می کنند و برخی دیگر صبر نمی کنند.

دشمن به دنبال ناامیدی نسل جوان انقلاب اسلامی است

وی بیان کرد: امروز فضای مجازی در کنار همه محاسن خود، اما دارای معایبی است که حق را باطل و باطل و معروف به منکر و منکر معروف نشان می دهد، دشمن سعی دارد قدرت ایمان را از بین ببرد و جوانان را ناامید کند. به انقلاب و بگویند انقلاب برای شما کاری نکرد، اما کارهای بزرگی در انقلاب انجام شد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی پیامدها و برکات بی‌سابقه‌ای دارد، گفت: در دوران انقلاب اقدامات بزرگی انجام شد اما در سال‌های اخیر کشور توسط مدیریت‌های ناکارآمد اداره می‌شود و چشمان آنها پرچ شده است. روی آن، و آنها فکر کردند که اگر درست نشود، چه می شود.» من دوست دارم با آمریکا بازی کنم، به آنها نگاه می کنم و مشکلات حل می شود، اما حتی یک مشکل حل نشد، اما بدتر از قبل شد و ما بهای آن را پرداختیم. .

ضرغامی با اشاره به اینکه امروز با رای شما دولتی روی کار آمد که باید نگاه و تکیه بر مردم داشته باشد، گفت: این دولت نیازمند کمک و حمایت است. دولت برای حل مشکلات که نیازمند صبر، استقامت و صبوری است، شبانه روز تلاش می کند و تمام تلاش خود را برای حل مشکلات کشور به کار می گیرد.

وی گفت: برخی مشکوک هستند و می گویند انقلاب اسلامی زنان را محدود کرد، اما قبل از انقلاب اسلامی زنان 8 رشته ورزشی داشتند اما امروز زنان ورزشکار در بیش از 40 رشته ورزشی با حجاب در دنیا افتخار می کنند و حجاب را تبلیغ می کنند. “

وزير ميراث، فرهنگ، گردشگري و صنايع دستي با بيان نقش زنان در عرصه‌هاي مختلف، گفت: هر جا كه مي‌رويم، مي‌بينيم كه هر جا دشمن تبليغ مي‌كند كه انقلاب زنان را محدود كرده است، زنان با حفظ حريم، پيشرفت و موفقيت داشته‌اند. حجاب.” .

ضرغامی گفت: معیشت مردم با مشکلاتی مواجه است و کمبودها و ناکارآمدی های زیادی وجود دارد اما انقلاب برای خود مردم است و در کنار مشکلات از انقلاب اسلامی حمایت می کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

آجر شیشه ای یا بلوک شیشه ای چیست؟

بلوک شیشه ای بنابراین، با اعتنا به اسـتفاده های فزاینـده ایـن گیـاه در ادامه طـب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.