رئیس جمهور: بساط مافیای قاچاق و مافیای واردات برچیده شود

[ad_1]

وی گفت: «جلوگیری از نفوذ، «مبارزه با شبکه های فساد» و «حذف مافیای قاچاق» از اولویت های دستگاه های امنیتی است. شناسایی و مبارزه با شبکه های فساد به مردم شادی و امید می دهد».

به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه در «نخستین همایش اطلاعات سه جانبه اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرماندهی انتظامی و وزارت اطلاعات» با تبریک دهه مبارک فجر و قدردانی از تلاش های گسترده نیروی انتظامی اساس انقلاب اسلامی برای تسلط دین ارزش های الهی و مردم سالاری بود.

رئیس جمهور افزود: بسیاری به پیروزی انقلاب اعتقادی نداشتند، اما امام خمینی (ره) در برابر هر کفری سخنانی را بیان کردند و بر مبانی انقلاب اسلامی تاکید کردند و با کمک مردم توانستند این رویداد کم نظیر را رقم بزنند. “

امروز خبر انقلاب به تمام منطقه و جهان رسیده است.

رئیسی افزود: دشمنان می خواستند پیام انقلاب از جغرافیای ایران خارج نشود اما امروز صدای آن به تمام منطقه و جهان رسیده است.

رئیس جمهور تصریح کرد: دشمنان انقلاب و مردم همه امکانات کشور را مورد هدف، تهدید و تحریم قرار می دهند. دشمنان جمهوری اسلامی با استفاده از روش‌های جدید و ترفندهای موذیانه و علم و فناوری، دشمن مردم کشورمان می‌شوند.

رئیسی تاکید کرد: دشمنان می دانند که انقلاب اسلامی نابود شدنی نیست، بنابراین رفتند تا مسیر توسعه و کمال کشور را متوقف کنند.

لزوم هم افزایی سازمان های اطلاعاتی برای توقف توطئه های دشمن

آیت الله رئیسی در ادامه با تاکید بر هم افزایی و همکاری دستگاه های اطلاعاتی برای جلوگیری از توطئه های دشمنان، افزود: نیروهای اطلاعاتی ناظران مورد اعتماد کشور هستند، اما فقط تذکر کافی نیست و باید از فتنه و حوادث جلوگیری کرد. “

رئیس جمهور با تشریح اولویت های دستگاه های اطلاعاتی کشور تصریح کرد: «پیشگیری از نفوذ»، «مبارزه با شبکه های فساد» و «محلول سازی مافیای قاچاق» از اولویت های این دستگاه ها است.

آیت الله رئیسی در ادامه با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال تغییر در سیستم محاسباتی مدیران است، افزود: متاسفانه در چند سال پس از انقلاب، دشمن توانست این تغییر را در سیستم محاسباتی برخی از مدیران ما ایجاد کند. و آنها را برگرداند.» «رهبری و مردم» باید از خود فاصله بگیرند.

دستگاه های اطلاعاتی باید اطمینان حاصل کنند که مسئولان از ارزش های اسلامی و مردم فاصله نگیرند

رئیس تغییر دیدگاه رهبران از «ما می‌توانیم» به «نمی‌توانیم» روند نفوذ به کشور را یکی از اهداف عملیاتی خواند و به روسای دستگاه‌های ویژه اشاره کرد و تاکید کرد: بگیر.

رئیس جمهور تصریح کرد: وزارت اطلاعات باید همیشه چهره انقلابی داشته باشد، انقلابی بماند و از عناصر انقلابی در منابع استفاده کند.

آیت الله رئیسی با تاکید بر اهمیت جایگاه حراست و گزینش در ارتقای اثربخشی ادارات و نهادهای مختلف گفت: گزینش و حراست در کشور نباید افراط کرد و اسراف کرد و مراقب بود که ظلم نشود. هر کسی، اما باید سخت کوش باشد و افراد شایسته استخدام شوند.

رئیس جمهور ادامه داد: رهبران باید با کمک دستگاه های اطلاعاتی و نظارتی، دفاتر و دستگاه های اجرایی را از عوامل نارضایتی مردم از جمله «رشوه، فساد و کم کاری» پاکسازی کنند.

مافیای قاچاق و مافیای واردات باید با گسترش دستگاه اطلاعاتی از بین برود.

رئیسی در پایان با تقدیر از تلاش های موثر دستگاه های اطلاعاتی در حوزه های مختلف، از عدم اقدامات لازم در مبارزه با قاچاق سازمان یافته کالا علیرغم تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری گلایه کرد و گفت: اطلاع رسانی را کنار بگذارید. کشف شبکه های مفاسد اقتصادی و مبارزه با آن باعث شادی و امید مردم می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.