عضو جامعه روحانیت مبارز: قیمت‌ها ترمز بریده است

[ad_1]

یکی از اعضای جامعه روحانیت مبارز گفت: تا زمانی که اقتصاد ما دولتی و نفت نباشد همه به دنبال سهم خود از بودجه هستند و در نهایت هیچ اتفاقی نمی افتد.

حجت الاسلام والمسلمین سید رضا اکرمی در گفت وگو با ایسنا، در ارزیابی از روند رسیدگی به لایحه بودجه در مجلس، اظهار کرد: نمایندگان مجلس باید به سه موضوع توجه داشته باشند؛ به طوری که باید به سه موضوع توجه کنند. اولین نکته وضعیت فعلی است که هم کرونا و هم نمایندگان درگیر آن هستند که بازنگری بودجه را تسهیل می کند تا زودتر تکلیف آن مشخص شود.

وی افزود: نکته دوم وجود تحریم ها و همچنین شرایط منطقه است که به ما نشان می دهد در چنین شرایطی باید از شعار پرهیز کرد و واقع بینانه و واقع بینانه عمل کرد. در بررسی بودجه که برنامه دولت برای سال آینده است نیز باید به این موضوع توجه شود.

اکرمی با تاکید بر اینکه همه ما می خواهیم عدالت اجرا شود و ظلم نباشد، تصریح کرد: اما باید بدانیم که این یک آرزو و یک آرمان است. ما نیز باید حقیقت را ببینیم و بدانیم که بین آنچه برای آن تلاش می کنیم و آنچه در عمل اتفاق می افتد فاصله زیادی وجود دارد. بنابراین نمایندگان مجلس در بررسی بودجه شعارها را کنار بگذارند و به واقعیت ها توجه کنند.

یکی از اعضای جامعه روحانیت رزمی با تاکید بر اینکه در بررسی بودجه باید به توانمندی های کشور توجه شود، خاطرنشان کرد: کشور ما ظرفیت های تجاری، صنعتی و کشاورزی زیادی دارد. برای استفاده از این ظرفیت ها تقویت و مشارکت بخش خصوصی ضروری است و با دولت و اقتصاد نفتی پاسخ های لازم داده نمی شود و از ظرفیت ها به درستی استفاده نمی شود.

اکرمی افزود: کسانی که سرمایه، ثروت و استعداد دارند باید وارد عرصه اقتصاد شوند و دولت از آنها حمایت کند و سهم خود را در هدایت و کنترل آنها ایفا کند. در غیر این صورت با شعار و سخنرانی نمی شود.

وی با انتقاد از روند صعودی قیمت ها در کشور گفت: همه چیز در کشور از گرانی اجناس گرفته تا قیمت تمام شده خدمات و … خراب است. قیمت ها به سرعت در حال افزایش است و کسی پاسخگو نیست.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه نمایندگان به جای نبش قبر گذشته، به فکر وحدت و پیشرفت آینده باشند، گفت: گاهی نمایندگان سخنرانی می کنند و به کسانی که برای پاسخگویی و محافظت از خود نیستند حمله می کنند، در حالی که این ظلم ها و نبش قبرها بی فایده است. استفاده برای هر کسی. .

اکرمی با اشاره به روند اخذ ردیف بودجه برای تشکل های مدافع دینی در کشور گفت: از آنجایی که 20 سال است که در مجلس حضور دارم و در بررسی 20 لایحه بودجه شرکت کردم، باید بگویم که باید کار خود را ارتقا دهیم. . به جای ایجاد دائمی دفاتر و سازمان‌های جدید. «و بودجه‌ای برای آن‌ها تخصیص ندهیم. آژانس تبلیغاتی و دفتر تبلیغات حوزه و حوزه هنری می‌خواهند کاری انجام دهند که تبلیغات است. بنابراین باید یکپارچه و تقویت شوند. به منظور تلاش برای رسیدن به یک هدف – تبلیغات.

وی یادآور شد: تا زمانی که اقتصاد ما متشکل از دولت و نفت نباشد همه به دنبال سهم خود در بودجه هستند و این چاره نیست.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.