مراسم ۲۲ بهمن را هر طور برگزار شود پوشش می‌دهیم

[ad_1]

سرپرست معاونت امور استان های صدا و سیما از آمادگی شبکه های استانی برای پوشش مراسم ۲۲ بچمن به هر نحوی خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان های صداوسیما، نشست مشترک نماینده فرهنگی و هنری سازمان بسیج با سرپرست و مدیران معاونت امور استان های سراسر کشور برگزار شد. کشور.

مراسم 22 بهمن را هر طور که باشد پوشش خواهیم داد

در این جلسه، سردار عبدالرضا آزادی معاون فرهنگی سازمان بسیج مستضعفین وی در سخنانی با بیان اینکه جشن ملی و اصلی در 22 بهمن برگزار می شود، گفت: در بعد جهانی این حرکت زنده مردم ایران باید بازتاب داشته باشد و صداوسیما نقش مهمی ایفا خواهد کرد. . بر این مبنا.”

وی به راهپیمایی 22 بهمن امسال اشاره کرد و گفت: در نشستی با وزیر کشور و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، فرضیه های مختلفی برای برگزاری این راهپیمایی با توجه به شیوع ویروس کرونا در نظر گرفته شد که یکی از آنها تفویض اختیار به استانها با توجه به شرایط هر منطقه از کشور.

آزادی با بیان اینکه به هر حال اگر به این میثاق ملی عمل کنیم می توانیم بازتاب رسانه ای زیادی داشته باشیم، گفت: به هر حال صدا و سیما و شبکه های استان باید سناریوهای مختلفی را در نظر بگیرند و تمهیدات لازم را در این زمینه انجام دهند.

یکی از اعضای سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: داستان انقلاب اسلامی از زبان مردم ایده بزرگی بود که توسط معاونت امور استان ها و صداوسیما مطرح شد زیرا مردم ارباب اصلی انقلاب هستند و به گفته امام خمینی، رهبران این نهضت.

وی با بیان اینکه قصه های عامیانه اثرگذاری بیشتری دارد، افزود: در دفع راهپیمایی 22 باخمن باید حضور مردم و میثاق مجدد آنها با آرمان های انقلاب به تصویر کشیده شود که بخشی از آن در قالب گزارش زنده انجام می شود. . و برخی از آنها ممکن است شامل برنامه های تولیدی باشد.

وی آزادی ترانه های انقلابی را محصول نهضت اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: بسیاری از خاطرات آن دوران را با این ترانه ها به یاد می آورند، بنابراین باید این دستاورد هنری به ویژه برای نوجوانان و جوانانی که به این ترانه ها علاقه مند هستند توسعه یابد. . موضوعات”.

محمدمهدی رحمتی سرپرست معاونت امور استان ها وی در این نشست با بیان لزوم همکاری بیشتر رسانه ملی و سازمان بسیج مستضعفین گفت: جلسات هماهنگی دهه فجر در ستاد استانی و شبکه های استانی از یک ماه پیش برگزار شد تا شاهد تولید و توزیع باشیم. از آثار مختلف.”

وی افزود: از هر فرصتی در استان برای استقبال از حضور مردم در برنامه های دهه فجر و جشن ملی 22 بهمن استفاده شده است.

سرپرست معاونت امور استان های صدا و سیما با بیان اینکه اسناد مربوط به انقلاب اسلامی که در استان ها تهیه شده از شبکه سراسری شما نیز پخش می شود، گفت: حرکت ها در حال پخش است.

وی ادامه داد: محصولات خوبی در حوزه جشن ملی 1400 در مراکز تهیه شد و علاوه بر معاونت های سیما، صدا و سیما و خبر، معاونت فضای مجازی نیز تولیدات گسترده ای داشت.

رحمتی گفت: چه مراسم راهپیمایی 22 بهمن به صورت مستمر برگزار شود و چه با توجه به شرایط تاجگذاری شاهد برگزاری جشن دیگری باشیم، در شبکه های پارلمانی و استانی این تمایل وجود دارد که به بهترین شکل ممکن پوشش داده شود.

سرپرست معاونت امور مناطق صدا و سیما با اشاره به تشکیل چهار کارگروه برنامه های دهه فجر در ستاد مرکزی این معاونت گفت: بلافاصله پس از 22 بهمن ماه جلسات هماهنگی مربوط به برنامه های دهه فجر برگزار شد. تولید برنامه های نوروزی در دستور کار مجلس قرار می گیرد.

در این جلسه مجید علیزاده مدیر کل برنامه ریزی و نظارت بر امور استان ها و محمد منتظرحجت مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان و یوسف افشارنیا مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال بختیاری نیز گزارشی از روند پیشرفت برنامه های صدا و سیمای مرکز چهارمحال بختیاری ارائه کردند. دهه فجر، رفع مشکلات صدا و سیمای استان، اقدامات مراکز ساخت نماهنگ ارائه می شود.

سید محمد حسینی مدیر موسیقی و سرود سازمان صدا و سیمای استان وی همچنین در خصوص تولیدات مراکز این حوزه توضیحاتی ارائه کرد و گفت: با حمایت معاونت و حمایت مدیران کل مراکز حدود 200 عنوان موسیقی، کلیپ و نماهنگ منتشر شده است.

وی افزود: سه بسته موسیقی ویژه دهه فجر امسال تا کنون تحویل داده شده است. مرحله اول در ششم باخمن بود و شامل 10 نماهنگ و 20 آهنگ بود که در اختیار شبکه های استانی و سراسری قرار گرفت. بسته دوم در 4 فوریه منتشر شد و شامل 33 آهنگ و 15 موزیک ویدیو بود، در حالی که بسته سوم به صورت هفت آهنگ و پنج موزیک ویدیو چهارشنبه این هفته به صورت آنلاین تحویل داده می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.