نخستین مدرسه دوچرخه‌سواری کشور در بوستان ولایت تأسیس می‌شود

[ad_1]

طی جلسه ای با حضور شهردار منطقه و رئیس فدراسیون دوچرخه سواری، تفاهم نامه شهرداری منطقه 19 و فدراسیون دوچرخه سواری برای توسعه این ورزش همگانی در این منطقه از تهران منعقد شد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه مهدی هدایت، شهردار منطقه توسعه ورزش در حوزه های مختلف از تمرکز جدی شهردار تهران خبر داد و گفت: رئیس فدراسیون دوچرخه سواری هفته گذشته برای اجرای این سیاست سفر کرد. ، به منظور هم افزایی بیشتر برای دستیابی به اهداف مورد نظر و استفاده بهینه از فرصت های طرفین برای توسعه این ورزش همگانی، امروز تفاهم نامه همکاری امضا و منعقد شد.

وی افزود: یکی از مهمترین دستاوردهای این تفاهم نامه راه اندازی اولین «مدرسه دوچرخه سواری» کشور در پارک بزرگ ولایت است.

شهردار منطقه 19 با بیان پتانسیل های خوب منطقه در بحث ورزش و دوچرخه سواری به ویژه در بوستان ولایت، ابراز امیدواری کرد با هم افزایی و مشارکت شهرداری منطقه و فدراسیون دوچرخه سواری شاهد خوبی باشیم. تحولات در این منطقه.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، رسول هاشم کندی رئیس فدراسیون دوچرخه سواری نیز با اشاره به پتانسیل بالای شهرداری های منطقه برای توسعه همه جانبه رشته دوچرخه سواری گفت: امیدواریم این تفاهم نامه گامی باشد. در راستای همکاری با سایر شهرداری های منطقه تمامی امکانات شهری و دوچرخه سواری در تهران.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.