نوروزی: افزودن استثناها در قانون منع بکارگیری بازنشستگان اولویت مجلس نیست

[ad_1]

کتولا نماینده علی آباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز باید به فکر ایجاد اشتغال برای فرزندان شهدا، آزادگان، ایثارگران و سایر جوانان این مرز و بوم باشیم.

به گزارش ایسنا، رحمت الله نوروزی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه اصلاحیه منع به کارگیری مستمری بگیران هشدار داد: در چند روز گذشته شاهد حمله یک نیروی انتظامی حافظ نظم و امنیت بودیم. . آیا در حال حاضر اولویت ما اضافه کردن استثنائات به ممنوعیت کار بازنشستگان است؟ امروز فرزندان شهدا که جوان هستند به دنبال کار هستند، راه آهن ما باید برای فرزندان شهدا و ایثارگران باشد و همه جوانان جامعه شامل آن شوند.

وی افزود: همه ما به فرهنگ ایثار و شهادت و حفظ یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت اعتقاد داریم، اما این طرح اکنون بار مالی دارد و جزو اولویت های شورای اسلامی نیست. مجمع.» اولویت ما تقویت پلیس است.

نماینده مردم علی آباد کتولا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از سوی دیگر روز گذشته در کمیسیون تلفیق 40 هزار میلیارد برای خانواده شهدا اختصاص دادیم و هیچکس مخالف توسعه فرهنگ ایثار و شهادت نیست اما این طرح است. بار مالی دارد.»

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اخطار نوروزی اظهار داشت: اخطار شما شامل حال نمی شود چرا که در این زمینه از دستگاه های اجرایی موظف به استفاده از موضوع این قانون نبوده بلکه آنها را جایز می دانیم و لذا نمی پذیریم. بار مالی دارند».

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.