واکنش انصارالله به اظهارات مقتدی صدر درباره حمله به امارات

[ad_1]

یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در توییتر خطاب به مقتدی صدر نوشت.

به گزارش ایسنا، به نقل از میدل ایست نیوز، محمد البهیتی، یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در واکنش به موضع مقتدی صدر در قبال حملات اخیر این جنبش به امارات، در توئیتی به او و حامیانش نامه نوشت. گفت: متجاوزان یمنی حاضرند در صورت تسلیم شدن از استان به جنگ پایان دهند. آیا از استعفای استان راضی هستید؟

البهیتی افزود: کشورهایی که به رهبری آمریکا به یمن حمله کردند، آماده توقف حملات و پایان دادن به محاصره یمن هستند و در صورت تبدیل شدن انصارالله به یک حزب سیاسی و خروج از استان، به انصارالله اجازه حضور در دولت یمن را می دهند.

یکی از اعضای ارشد انصارالله تاکید کرد که متجاوزان در یمن به گستره حرکت مردمی یمن که بر اساس آرمان های امت است و از فرقه گرایی، حزب گرایی و قوم گرایی دور می شود، پی برده اند.

ایشان در ادامه ولایت را امانت مردم در این دنیا دانستند و در آینده هر که آن را از دست بدهد به ولایت دشمن می رسد.

البهیتی همچنین خطاب به صدر افزود: آیا خوشحالید که ما این مسائل را رها کرده ایم؟

البهیتی در پایان به صورت غیرمستقیم به صدر هشدار داد که راه شیطان را نرود.

مقتدی صدر هفته گذشته در بیانیه‌ای گفت: «برخی قانون‌گذاران با حمله به یک کشور منطقه‌ای به بهانه عادی‌سازی روابط با اسرائیل یا به بهانه جنگ با یمن، به دنبال کشاندن عراق به یک جنگ خطرناک منطقه‌ای هستند».

مواضع صدر، انور قرقاش، مشاور امارات را بر آن داشت تا مقتدی صدر را به دلیل مواضعش در مورد حمله به امارات در راستای اصول حاکمیت و استقلال تمجید کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.