واکنش سخنگوی دولت به تماشای فیلم «موقعیت مهدی»

[ad_1]

سخنگوی دولت گفت: «وضعیت مهدی» به عنوان اولین فیلم کارگردانی که او را به عنوان بازیگر در آن دیدیم قابل توجه و تحسین برانگیز بود.

به گزارش ایسنا، علی بهادری جهرمی با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«نمی‌دانم صحنه توبه‌نویسی برای من تلخ‌تر بود یا صحنه شهادت رهبران «مقام مهدی».

اساسا ایده کار اجرایی یا مدیریتی بدون موانع تلخ امکان پذیر نیست، برخی سلایق متفاوت و برخی الزامات کار بخش دولتی و لزوم سخت گیری بیشتر و حفظ حقوق مردم منطقه در قوه مجریه محقق می شود. .

در کنار وجوه سیاسی و شبه سیاسی اوضاع مهدی(عج) که به این صحنه محدود نمی شد، تلاش های دلاورانه مردان و زنان دوران دفاع مقدس در فیلم به خوبی نمایان می شود. سختی های همسران شهدا و رزمندگان که کمتر از سختی های آنان نبود و نقش حمایت و همدلی آنان در جهاد مقدسشان.

از دید من، برای عموم مردم، هم داستان و هم ساخت فیلم هیجان انگیز بود. جایگاه مهدی به عنوان اولین فیلم کارگردانی که عادت کرده ایم او را به عنوان بازیگر ببینیم قابل توجه و ستودنی بود. بهروزی بدون تکیه بر استفاده زیاد از بازیگران سرشناس یکی از شاخصه های فیلم بود که رسالت پرداختن به شخصیت شهیدان مهدی و حمید باکری را برگزید. تلاش برای ادای احترام به آذری زبان های حاضر در دفاع مقدس و استفاده از فرهنگ و روحیه خاص نهفته در این زبان، جایگاه حضرت مهدی (عج) را غنی کرد.

به دوستداران سینمای دفاع مقدس پیشنهاد می کنم به جایگاه مهدی نگاه کنند. شاید با این فیلم زبانهای بومی آذربایجانی احساسات بیشتری پیدا کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

آجر شیشه ای یا بلوک شیشه ای چیست؟

بلوک شیشه ای بنابراین، با اعتنا به اسـتفاده های فزاینـده ایـن گیـاه در ادامه طـب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.