امارات: «توافق ابراهیم» عاملی برای تغییر در کل منطقه است!

[ad_1]

رئیس کمیته دفاع، امور داخلی و امور خارجی پارلمان فدرال (پارلمان) امارات گفت: توافق ابراهیم برای عادی سازی روابط امارات و اسرائیل تنها یک توافق سیاسی یا یک توافق امنیتی و دفاعی نیست، توافق. کل منطقه را تغییر دهد.

به گزارش ایسنا، علی رشید النعیمی، رئیس کمیته دفاع، امور داخلی و روابط خارجی پارلمان فدرال امارات که امروز به عنوان رئیس هیئت اماراتی به تل آویو سفر کرده است، توافق عادی سازی با رژیم صهیونیستی را عاملی دانست. تغییر در کل منطقه

اگر از منظری گسترده تر به توافق ابراهیم (ابراهیم) نگاه کنیم، می بینیم که این فقط یک توافق سیاسی یا یک موضوع امنیتی و دفاعی نیست، بلکه یک تغییر در کل منطقه است.

النعیمی افزود: پس از جنگ غزه، مردم به این فکر می کردند که توافق (ابراهیم) چگونه خواهد بود. در ابتدا گفتم می خواهم همه بدانند که راه برگشتی نیست، ما داریم جلو می رویم. ما تاریخ را تکرار نمی کنیم، تاریخ را می نویسیم. ما نه تنها می خواهیم روابط بین امارات و اسرائیل را تغییر دهیم، بلکه می خواهیم کل منطقه را تغییر دهیم و همچنین می خواهیم جهان از زاویه دیگری به ما نگاه کند.

یک هیئت اماراتی به سرپرستی علی النعیمی امروز وارد ساختمان کنست در قدس غربی شد و با رئیس کنست و تعدادی از اعضا برای پیشبرد اجرای توافق عادی سازی دیدار کرد.

امارات و بحرین روز 15 سپتامبر در کاخ سفید توافق نامه ای را برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی با حضور دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا امضا کردند.

این دو توافقنامه باعث محکومیت گسترده بین المللی رهبران و گروه های فلسطینی به عنوان خائن شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.