امام جمعه پاسارگاد از شخص تهمت زننده و منتشرکننده اکاذیب گذشت کرد

[ad_1]

امام جمعه پاسارگاد که بیش از یک سال به دلیل نشر اکاذیب و اتهامات واهی به فردی به نام «م.ف» در معرض تخریب و قتل توسط رسانه های معاند و برخی فعالان فضای مجازی قرار داشت، پس از صدور حکم و اجرای آن. وی در نامه ای به رئیس کل دادگستری استان فارس از عفو مجرمی که در آستانه ایام الله دهه فجر در بازداشت بود خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز ارتباطات و رسانه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، آقای م.ف. نتوانست ادعای خود را ثابت کند و با واقعیت تلخ رفتار غیراخلاقی و بی اساس خود و اجرای رای دادگاه مواجه شد و با عذرخواهی از امام جمعه تقاضای بخشش کرد.

در این نامه آمده است: … اتهامات واهی آقای م.ف یکی از اهالی منطقه به اینجانب و اصرار مذکور در تهمت و ضبط هدایای نقدی و کارت های بانکی که بنا به اعلام بنیاد علوی. ، کمک به خانواده های آسیب دیده از شیوع کرونا هستند و در رزمایش دلجویی هرگز در اختیار امام نبودند، جمعه نبود، مدت ها بازتاب هایی در منطقه، رسانه ها و فضای مجازی داشت.

در واقع تنها سهمیه پاسارگاد کارت های بانکی اختصاص یافته به این منظور توسط شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در اختیار ما قرار گرفت که گزارشی از توزیع آن در دو مرحله در سامانه الکترونیکی نهاد نماز جمعه کشور به همراه جزئیات. از دریافت کنندگان، زیرا سایر شهرها و نواحی ثبت شده است.

البته روند رسیدگی به این تهمت زشت به درازا کشید. در این مدت بار حفظ هویت و جایگاه امام جمعه که امانتی گرانبها محسوب می شود را بر عهده گرفتم. نه به دلایل شخصی، بلکه برای مقابله با هجمه ها و خرابکاری ها که با دروغ های جبهه رسانه های معاند در فضای مجازی چند برابر شده و این موضع را هدف قرار داده اند، با صبر و حوصله تلاش کردم تا ماه از پشت ابرها بیرون آمد و به نظر دادگاه صالح. ، تهمت زد او بدون هیچ مدرکی برای اثبات ادعاهای وقیحانه خود به حبس محکوم شد.
حال که حقیقت روشن شد و آقای م.ف. به اشتباه خود اعتراف کرد و استغفار کرد، معتقدم به حدیث امیرالمومنین علیه السلام هدایت می شوم که فرمود: روحانیت و مقام امامت جمعه، نماینده معروف و سنتی. به سنت محسن و به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از حقوق شخصی و تشکیلاتی خود در توافقنامه نماز جمعه صرف نظر کرده و برای کانون معزز خانواده ایشان آمرزش و مغفرت اعلام می دارم.

علاوه بر آقای «ف» به همه اقوامم که تحت تأثیر جو قضاوت می کردند اجازه دادم و بدون اطلاع از اصول و زوایای موضوع، مطالب تخریبی را با روش معمول در فضای مجازی بازنشر می کردند، اما برای خودم «آنها که در حاشیه این موضوع هستند، عاقبت به خیر و پایداری در راه حق و عدالت را خواستارم.»
به گزارش مرکز ارتباطات و رسانه ستاد برگزاری نماز جمعه، با توجه به اعلام بخشش نماز جمعه، آزادی متخلف به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پیش بینی می شود. رهبر.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.