بازداشت یک معلم رقص خارجی در کره شمالی به اتهام ارائه حرکات “کاپیتالیستی”

[ad_1]

گزارش ها حاکی از آن است که مقامات کره شمالی یک معلم رقص و چند دانش آموز را در این کشور به اتهام استفاده از رسانه های خارجی برای آموزش حرکات رقص «کاپیتالیستی» دستگیر کرده اند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، یک معلم رقص در شهر پیونگ یانگ در شمال غربی آمریکا از فلش مموری با آهنگ ها و ویدئوهای رقص خارجی برای آموزش به نوجوانان استفاده کرد.

این فلش مموری ضبط و معلم دستگیر شد.

در پایان سال 2020، او مخفیانه قانونی را در آسیا تصویب کرد که توزیع و تماشای رسانه های خارجی به ویژه توسط کشورهای سرمایه داری مانند آمریکا و کره جنوبی را ممنوع می کرد.

این قانون برای جدی ترین جنایات مجازات اعدام را پیش بینی کرده است.

این قانون سختگیرانه همچنین برای تنبیه رانندگان به دلیل کشیدن شیشه اتومبیل و همچنین استفاده از لهجه و زبان عامیانه کره جنوبی استفاده شده است.

یک کره شمالی به وب‌سایت کره‌ای RFA گفت که تیم بازرسی ضد سوسیالیسم یک مربی رقص 30 ساله بود که به دانش‌آموزان نوجوان در منطقه یانگی دونگ پیونگ یانگ رقص دیسکو به سبک خارجی را آموزش می‌داد و دستگیر شد.

گروه بازرسی ضد سوسیالیسم یک آژانس مشترک از وزارت امنیت داخلی کره شمالی و پلیس کره شمالی است که به شدت با مردم کره جنوبی به دلیل تماشای فیلم های کره جنوبی و توزیع رسانه های خارجی سرکوب می کند.

این منبع ادعا کرد که در حالی که اجرای قانون در کره شمالی معمولاً در تعطیلات سال نو قمری ضعیف تر بود، این کشور امسال سرکوب وحشیانه ای را تجربه کرده است.

منابع RFA گفتند معلم دستگیر شده دارای مدرک رقص از دانشگاه هنر پیونگ یانگ بود و در دبیرستان اوکچون پیونگ یانگ تدریس می کرد.

طبق گزارش ها، او یک آکادمی رقص خصوصی را اداره می کرد.

منبع دوم گفت که دانش‌آموزان ترجیح می‌دهند مانند کره جنوبی، چین و ایالات متحده رقص را به جای کره شمالی مطالعه کنند. پس به آنها این گونه آموزش داد.

یکی دیگر از ساکنان پیونگ یانگ به RFA گفت که نوه یکی از مقامات حزبی استانی با کارت SD مملو از فیلم های کره جنوبی که در گوشی هوشمندش قرار داده شده بود، دستگیر شد. منبع سومی که نخواست نامش فاش شود، گفت: «در طول تحقیقات، او نحوه و مکان خرید این کارت حافظه SD را فاش کرد.

او گفت: «ثروتمندان معمولا درایوهای USB را که از چین و از طریق دریا قاچاق می‌شوند، خریداری می‌کنند. در نهایت افرادی که این فلش مموری ها و کارت های حافظه SD را به صورت غیرقانونی به نوجوانان فروخته یا امانت داده بودند، یکی یکی از جمله یکی از بستگان دادستان دستگیر شدند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

لیبل خام طرح کاپرا

لیبل خام ما برچسب‌هاي ارواح سفارشي با کيفيت برتر را براي طيف گسترده‌اي از مارک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.