بنت: پگاسوس برای مقابله با جرم و جنایت است، نه برای شکار اسرائیلی‌ها

[ad_1]

نخست وزیر اسرائیل گفت جاسوسی پلیس از تلفن های اسرائیلی با بدافزار Pegasus برای پلیس بسیار خطرناک است.

به گزارش ایسنا، دفتر نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بیانیه ای پس از اعلام آغاز تحقیقات درباره ادعای جاسوسی پلیس از تلفن های اسرائیلی اعلام کرد که موارد منتشر شده در این رابطه در صورت صحت بسیار خطرناک است.

وی افزود: پگاسوس و ابزارهای مشابه در مبارزه با تروریسم و ​​جنایات خطرناک بسیار مهم هستند. اما هدف آنها شکار اسرائیلی ها نیست.

رسانه های اسرائیلی گزارش می دهند که پلیس اسرائیل از برنامه پگاسوس برای جاسوسی حتی از شهروندان عادی استفاده می کند.

بر اساس گزارش روزنامه عبری زبان Kalklist، پلیس اسرائیل از برنامه پگاسوس برای جاسوسی از اعضای جنبش پرچم سیاه استفاده کرد که منجر به اعتراضات علیه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر سابق اسرائیل شد.

بر اساس این گزارش، پلیس رژیم همچنین از این برنامه برای جاسوسی از شهرداران و بستگان یکی از اعضای کنست، کارمندان شرکت های دولتی، جنایتکاران و شهروندان عادی بدون حکم قضایی استفاده کرد.

Kalklist می نویسد، پلیس رژیم صهیونیستی همچنین از برنامه Pegasus برای هک تلفن شهروندان عادی برای جمع آوری اطلاعات غیر مرتبط با تحقیقات جنایی و تخلفات استفاده کرد.

در همین رابطه پلیس رژیم صهیونیستی این گزارش را تکذیب و اعلام کرد که بر اساس قوانین و دستور قضایی از سوی طرف های مربوطه عمل کرده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.