بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی جزو مهمترین اسناد بالادستی و مستند تحول برای همه ارکان نظام است

[ad_1]

رئیس جمهور با بیان اینکه اعلامیه مرحله دوم انقلاب اسلامی یکی از مهم ترین اسناد قبل از این جریان است، تحول را در اقصی نقاط کشور مستند کرد و گفت: این یک تحول است.

در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی؛

به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر سه شنبه در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی با تبریک ایام دهه مبارک فجر و مصادف شدن آن با ایام پرفیض رجب، اظهار کرد: این ایام مصادف با سوم نیز است. سالگرد گام دوم انقلاب اسلامی اسناد بالادستی تحول شورای عالی انقلاب فرهنگی را مستند می کند.

رئیس جمهور افزود: اعلام مرحله دوم انقلاب اسلامی به عنوان سند جامع پیشرفت شورای عالی انقلاب، دولت و همه دست اندرکاران نظام جمهوری اسلامی در قوای سه گانه و نهادهای مختلف و همه تحول آفرین است. معیارهای. باید مستند باشد.”

رئیسی با بیان اینکه بیانیه مرحله دوم انقلاب اسلامی چگونه به دقت و در سطوح مختلف تبیین کرد که در 40 سال دوم انقلاب چه باید بکنیم، گفت: این سند در سطح اول چشم انداز روشنی را به ما ارائه می دهد. تشکیل تمدن نوین اسلامی».

رئیس‌جمهور تصریح کرد: این سند سطح دوم به تفصیل سیاست‌های کلان نظام را در حوزه‌های استقلال، آزادی، عزت ملی، سبک زندگی، عدالت، مبارزه با فساد، اقتصادی، علمی، پژوهشی و سایر حوزه‌ها تبیین می‌کند. محورهای تغییر در جامعه».

رئیسی خاطرنشان کرد: بیانیه مرحله دوم انقلاب اسلامی واقعیت کنونی را به خوبی تبیین می کند و راهکارها و اقدامات لازم برای دستیابی به قله های تمدن نوین اسلامی و جامعه ای عاری از فساد و تباهی را به طور دقیق تشریح می کند. .

رئیس جمهور با اشاره به اینکه این بیانیه در سطح سوم علاوه بر تبیین سیاست کلی، مدیریت، انگیزه ها و حرکت جهادی در اجرا را نیز مورد توجه قرار داده است، گفت: و فساد.

رئیسی افزود: امروز شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان بالاترین نهاد به اجرای این سند امیدوار شده است و ما اعضای شورا موظف هستیم بر اساس این سند تغییراتی در شورا ایجاد کنیم. و سپس بر اجرای صحیح آن نظارت کنید.”

رئیس جمهور با بیان اینکه سند تحول شورای عالی انقلاب فرهنگی خدمت مقام معظم رهبری ارسال شده است، تصریح کرد: یکی از رسالت های مهم شورای عالی انقلاب فرهنگی پیشبرد اجرای این امر خواهد بود. سند تحولات

رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: در این سال‌ها کارهای زیادی در برخی حوزه‌ها انجام شده که باعث افتخار است، اما از سوی دیگر در برخی حوزه‌ها خلأهایی داریم که باید برطرف شود.

رئیسی گفت: امروز با توجه به شبیخون فرهنگی دشمن همه ما وظیفه داریم در راه حفظ فرهنگ و ارزش های انقلاب اسلامی جهاد کنیم و در این راستا بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی همچون چراغ راه همه مجاهدان را روشن می کند.»

رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین درگذشت آیت الله العظمی سیفی گلپایگانی را به مقام معظم رهبری، حوزه های علمیه، علما و مراجع، اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی و تمامی ملت ایران تسلیت گفت.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

لیبل خام طرح کاپرا

لیبل خام ما برچسب‌هاي ارواح سفارشي با کيفيت برتر را براي طيف گسترده‌اي از مارک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.