دادستان انتظامی قضات از مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه بازدید کرد

[ad_1]

دادستان انتظامی با حضور در مرکز روابط عمومی دادگستری با متهمان به صورت چهره به چهره گفت وگو و نگرانی های آنان را مطرح کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری میزان، حجت الاسلام و المسلمین محمد موحدی آزاد با حضور در مرکز روابط عمومی، با تعدادی از مددجویان دیدار و جزئیات پرونده آنها را بررسی کرد.

دادستان انتظامی قضات در حاشیه این بازدید گفت: از برگزاری این جلسات بسیار خوشحالم زیرا نظرات مردم بهترین راه برای اطلاع از نحوه رسیدگی قضات به پرونده ها است.

وی افزود: در جلسه امروز اقدامات تحقیقاتی لازم انجام و دستور ویژه رسیدگی به پرونده ها صادر شد. ضمناً پس از بررسی همتایان و تحلیل تخصصی دقیق پرونده ها، نتایج به افراد اعلام خواهد شد.

وی با تشکر از اقدامات مدیرکل روابط عمومی قوه قضائیه خاطرنشان کرد: انتقال پرونده ها به نهادهای قضایی ذیربط نیازمند کار دقیق و تخصصی است که توسط متخصصان مستقر در این مرکز انجام می شود و در واقع حلقه اتصال هستند. بین مراجعین و نهادهای قضایی. ما نیز از همین مرکز روند و نتیجه را دنبال می کنیم.

خجت الاسلام والمسلمین موحدی آزاد ادامه داد: اگر این گونه جلسات به صورت مستمر در استان ها و شهرستان های دیگر برگزار می شود نیازی نیست مردم با صرف وقت و هزینه بیشتر به این مرکز سفر کنند. این جلسات با تکریم ارباب رجوع مطابقت دارد و باعث رضایت او نیز می شود.

لازم به ذکر است در این بازدید که با حضور علی اصغر رفاهی دادیار دیوان عالی کشور و مدیرکل روابط عمومی قوه قضائیه و نجفی مدیرکل دفتر دادگاه انتظامی قاضی انجام شد؛ در این بازدید که با حضور علی اصغر رفاهی دستیار دادسرای دیوان عالی کشور و مدیرکل روابط عمومی قوه قضائیه صورت گرفت. به پرونده های مختلف حقوقی و قضایی رسیدگی و دستور رسیدگی ویژه به مراجع قضایی مربوطه صادر شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.