رئیس سازمان زندان‌ها: هدف اصلی ما اصلاح و تربیت زندانیان و مهمترین بستر آن اشتغال است

[ad_1]

غلامعلی محمدی در مراسم تودیع و افتتاحیه مدیرکل زندان های استان تهران تاکید کرد: مهمترین هدف ما بازآموزی و تربیت زندانیان است و مهمترین زمینه آن اشتغال است زیرا معتقدم بیکاری در زندان ها باید برای تکمیل این ماموریت به حداقل برسد.”

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری میزان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، غلامعلی محمدی رئیس سازمان زندان ها در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل زندان های استان تهران که انجام شد. این مکان در عصر سه شنبه، به مناسبت دهمین سالگرد. فجر گفت: این ایام یادآور جانفشانی ها و از خودگذشتگی های مردم عزیزمان در سال 57 به رهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی است که همواره قدردان آن ایام هستیم.

قدردانی از دانشمندان با حسن شهرت در حوزه حفاظت از اماکن محرومیت از آزادی

وی در این مراسم ضمن تقدیر از علی رستمی در دوران تصدی در اداره کل زندانهای استان تهران و معرفی وی به عنوان مدیرکل روابط عمومی و اداره زندانهای سازمان زندان گفت: امیدوارم در سنگر جدید بیش از پیش بدرخشند.

محمدی همچنین حشمت الله خیاط الغیب را به عنوان مدیرکل زندان های استان تهران معرفی کرد و یادآور شد: امروز شاهد معرفی یکی از مدیران مجرب هستیم که کارنامه بسیار روشن و درخشانی در عرصه مدیریت در سازمان داشت. ما خدمات آنها را در استان های یزد، فارس و تهران گسترش نمی دهیم و همچنان انتظار داریم با تلاش مضاعف منشأ تحول در زندان های استان تهران باشند.

رئیس سازمان زندان ها، اداره کل زندان های استان تهران را خط مقدم سازمان زندان ها دانست و گفت: مسائل و مشکلات زندان های استان تهران باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد. لذا انتظار داریم در دوره مدیریت جدید همانند گذشته با رویکرد علمی شاهد خدمات ارزنده ای برای مراجعین و خانواده های آنان باشیم.

تایید رونق اشتغال در زندان

محمدی در خصوص جمعیت ندامتگاهی زندان های تهران و مشکلات آن یادآور شد: امروز در زمینه پر شدن ندامتگاه ها با تورم مواجه هستیم. بنابراین با همکاری قوه قضائیه باید به روند رو به رشدی در جهت کاهش دسترسی به زندان ها دست یابیم. این یکی از الزامات ما برای رهبری زندانهای استان تهران است.

وی همچنین گفت: توسعه اشتغال در زندان های تهران با استفاده از همه امکانات ضروری است. در عین حال بارها در برنامه ها و سیاست های پیشرو خود تاکید کرده ام که مهمترین هدف ما اصلاح و تربیت زندانیان و مهمترین بستر آن اشتغال است زیرا معتقدم برای تکمیل باید بیکاری در زندان ها به حداقل برسد. این وظیفه. ماموریت

رئیس سازمان تعزیرات تاکید کرد: امیدوارم با تجارب مدیریتی آقای حیات الغیب و تعامل بیشتر با سایر نهادهای استان بتوانیم اعتبارات استانی را جذب کنیم و به مسائل فنی از جمله زیرساخت های فناوری اطلاعات و … پرداخته شود. سیستم های الکترونیکی.”

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.