زاخارووا: غرب برای بازیابی وجهه خود بعد از شکست افغانستان “تهدید حمله به اوکراین” را ساخت

[ad_1]

نماینده وزارت خارجه روسیه از واشنگتن و لندن خواست تا “تهدید حمله روسیه به اوکراین را ایجاد و از بین ببرند” و به اصطلاح “مبارزه قهرمانانه” علیه این تهدید را آغاز کنند تا اقدامی تحریک آمیز انجام دهند. پس از آن پیروزی خود را تنها به عنوان راهی برای انحراف افکار اعلام می کنند، مردم بحران های داخلی خود و بازگرداندن “شکست ناپذیری” خود را پس از شکست در افغانستان مقصر می دانند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در 30 ژانویه در وبلاگ خود به نقل از جوزپ بورل، وزیر امور خارجه اتحادیه اروپا اشاره کرد و به بحث های مکرر درباره سرنوشت این کشور اشاره کرد. از طرف او منتشر شده است” و وبلاگ او “زندگی مستقلی دارد”.

زاخارووا در مقاله خود نوشت: “فوبیاهای روانشناختی شناخته شده رسانه های غربی در مورد “تجاوز روسیه به اوکراین” در ترکیبی آشکار رخ می دهد. اما زمان می گذرد و خبری از حمله روسیه به اوکراین نیست. محاسبه آمریکایی هایی که دستور این “مطابقات” را دادند و انگلیسی هایی که از آن پیروی کردند قابل درک است: آنها خودشان “تهدید روسیه” را ساخته و پرداخته اند و برای انجام یک اقدام تحریک آمیز برای “نبرد قهرمانانه” علیه آن آماده می شوند. “پیروزی” خود را اعلام کنید.

در این مورد، شما هم فرصتی برای منحرف کردن توجه مردم خود از بحران های سیاسی خود می بینید و هم فرصتی برای سرمایه گذاری میلیاردها دلار برای مسلح کردن «دموکراسی های نابالغ» و هم راهی برای احیای تصویر «شکست ناپذیر» پس از آن. رسوایی افغانستان زاخارووا گفت.

این دیپلمات همچنین به زیان مالی کی‌یف از «بازی‌های میهنی» که در ماه‌های اخیر رخ داده است، اشاره کرد و بر سخنان «ولودیمیر زلینسکی» رئیس‌جمهور اوکراین مبنی بر اینکه کشورش ۱۲.۵ میلیارد دلار خسارت دیده است، تأکید کرد.

این گفتگو در پایان گفت: “آنطور که می گویند با چنین دوستانی دیگر نیازی به دشمن نیست. ما بارها گفته ایم که غرب به منافع اوکراین اهمیت نمی دهد.”

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.