علی رستمی مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان زندان‌ها شد

[ad_1]

رئیس سازمان تعزیرات در حکمی دکتر علی رستمی را به سمت «مدیرکل اداره کل مدیریت و روابط عمومی» این سازمان منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات و اقدامات تامینی و تربیتی در کشور، دکتر علی رستمی به عنوان «مدیرکل اداره اداری و روابط عمومی» سازمان تعزیرات معرفی شد.

در متن حکم دکتر غلامعلی محمدی آمده است:

جناب آقای دکتر علی رستمی، با سلام

نظر به فداکاری، تجارب و تجربیات جناب عالی، به موجب این حکم به سمت «مدیرکل دفتر ریاست جمهوری و امور عمومی» منصوب می شوید.

با عنایت به حساسیت و جایگاه ویژه این دفتر در سازمان و نقش کلیدی آن در برقراری ارتباط بین سازمان با سایر نهادها و نهادهای دولتی و خصوصی داخل و خارج از کشور و نیز بررسی افکار عمومی و افکار عمومی در خصوص فعالیت های سازمان از 1 انعکاس دقیق و به موقع فعالیت ها، برنامه ها و نتایج سازمان در رسانه ها به منظور اطلاع رسانی دقیق و استفاده از ایده ها و پیشنهادات مورد نظر هنگام برنامه ریزی سازمان از نظر عملکرد و حساسیت اجتماعی، بر روی از سوی دیگر نیاز به برنامه توجه جدی تری در همه ابعاد آشکار شد.

انتظار دارم در راستای اهداف متعالی سازمان و در چارچوب وظایف تعیین شده با استفاده از تمامی امکانات و فرصت های موجود نسبت به انجام فعالیت های ارتباطی مورد تایید ریاست محترم قوه قضائیه در خدمت نهضت و تکریم طرح مددجویان و در تمامی موارد با تکیه بر روش های علمی در دوران تحول و کمال مطابق با سند تحول قضایی شاهد شکوفایی حداکثری ممکن نظام تعزیرات خواهیم بود.

توفیق روزافزون جنابعالی را در این مسئولیت خطیر و خدمت هر چه بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت رهبری مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از خداوند متعال خواستارم.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

آجر شیشه ای یا بلوک شیشه ای چیست؟

بلوک شیشه ای بنابراین، با اعتنا به اسـتفاده های فزاینـده ایـن گیـاه در ادامه طـب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.