فرمانده نیروی هوافضای سپاه: امام خمینی (ره) همواره بر بومی سازی ساختار صنایع دفاعی تاکید داشتند

[ad_1]

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: امام خمینی (ره) همواره بر بومی سازی ساختار صنایع دفاعی تاکید داشته اند و صلابت امروز جمهوری اسلامی ایران ریشه در اندیشه و عمل ایشان دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در حاشیه مراسم تایید وفاداری فرماندهی کل قوا به آرمان های انقلاب اسلامی که در حرم امام خمینی (ره) برگزار شد، با بیان اینکه با امام خمینی (ره) اقدامات در جنگ هشت ساله، ابتکار عمل را به دست بگیریم و پیروز شویم، افزود: امام خمینی(ره) به استقلال و خودباوری توجه زیادی داشتند.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) پدافندها را به گونه ای طراحی کردند که توان ما بی نهایت باشد، افزود: امام راحل نیروی کار در عرصه نظامی را با مردم پیوند داد و با ایجاد بسیج بی حد و حصر می توان توانمندی های انسانی را افزایش داد. به نیروهای مسلح توجه کردند.

سردار حاجی زاده افزود: ائمه اطهار(ع) همواره بر بومی سازی ساختار صنایع دفاعی تاکید داشته اند و امروز اگر پیشرفتی داشته ایم با اجرای این دیدگاه ها و دیدگاه هایی است که با رهبری مقام معظم رهبری محقق شده است. 30 سال گذشته.» امروز ما به یک قدرت جهانی تبدیل شده ایم و این طرز فکر امروز عملی شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

لیبل خام طرح کاپرا

لیبل خام ما برچسب‌هاي ارواح سفارشي با کيفيت برتر را براي طيف گسترده‌اي از مارک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.