معیشت مردم خط قرمز مجلس است/بهترین ظرفیت کشور جوان ایرانی است

[ad_1]

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حذف ارز ترجیحی در لایحه بودجه سال آینده ممکن است یک عملیات اقتصادی و یک حرکت خوب باشد، اما این عملیات زمانی ارزشمند است که نتیجه آن باشد. وضعیت سلامتی بیمار.” ”

به گزارش ایسنا، علی حدادی در مراسم جشن چهل و چهارمین سالگرد انقلاب در اصناف شهرستان نظرآباد، گفت: حذف ارز ترجیحی در لایحه بودجه ارائه شده از سوی دولت به مجلس در مجلس شورای اسلامی مطرح شد. کمیسیون مشترک در جلسات مختلف هدف این بود که کالاهای ضروری را با قیمت مناسب به دست مردم برسانیم. توزیع ارز 4200 تومانی به دلیل عدم نظارت زیاد هزینه شد و در نتیجه امروز شاهد مشکلات تورم، افزایش قیمت و شکاف اقتصادی هستیم.

وی در ادامه بیان کرد: حذف ارز ترجیحی در لایحه بودجه سال 1401 معیشت مردم خط قرمز مجلس یازدهم است و دلیل مخالفت با حذف ارز ترجیحی در لایحه بودجه 1401 نگرانی ما از تاثیر آن بر معیشت مردم بود.می‌توانست یک عمل اقتصادی و حرکت خوبی باشد، اما نگران بودیم که این عمل زمانی ارزشمند باشد که نتیجه آن سلامتی بیمار باشد. اما معیشت مردم خط قرمز مجلس یازدهم است. رئیس جمهور سر جای خود است و همه تلاش می شود تا نظام دینی برای مردم کارآمدتر شود.

نماینده مردم طالقان، نظرآباد، ساویوبلاغ و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز چهل و سه سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد. همه ما مدیون خون شهدایی هستیم که با صداقت و صلابت به پا خاستند و صادقانه جان خود را در رأس اخلاص گذاشتند و برای اسلام و قرآن ایستادگی کردند. وظیفه ما به خون شهداست که مقاومت لازم را انجام دهیم زیرا زمانی دنیا به دو قطب شوروی و آمریکا تقسیم شده بود و 46 سال تمام تلاش برای شکست یکدیگر بود اما بعد از فروپاشی شوروی اتحاد در سال 1991 جهان با قیام و استکبار آمریکا مواجه شد و ما شاهد تقابل با اسلام ناب محمدی بوده ایم.

وی در ادامه تاکید کرد: هر چند کشورهای مختلف درگیر توطئه ها و نقشه های شوم این دشمن قسم خورده نظام اسلامی بودند، اما در ایران اسلامی با عمل به فرمایشات رهبری توانستیم در میدان نبرد پیروز شویم. در جنگ تحمیلی با هم افزایی همه اقشار در مقابل استکبار ایستادگی کردند چرا که ایران اسلامی در هشت سال نه تنها در مقابل صدام بلکه در مقابل استکبار جهانی ایستاده است.

وی افزود: از سوی دیگر شاهد توطئه های استکبار جهانی در سوریه، عراق و یمن هستیم. با تشکیل داعش و گروه های تکفیری به دنبال مقابله با نظام اسلامی بوده اند که با شهادت شهدای مدافع حرم و سردار دل به اهداف خود نرسیده است اما متاسفانه جریان نفوذ در بخشی از نظام اسلامی وجود دارد. دولت و در حوزه های مختلف. متاسفانه خدمات لازم را در داخل کشور ارائه نکردند. اگر دولت حمایت لازم را داشت، شاهد مشکلات اقتصادی نبودیم. متأسفانه نگاه های غربی و تفکر لیبرالی در ذهن برخی رخنه کرده و فرصت های کشور دیده نشده است.

بهترین ظرفیت کشور از نظر مجلس و دولت جوان ایران اسلامی

رئیس مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ارتباط با اوراسیا که مورد توجه دولت سیزدهم است باید در مسائل اقتصادی مورد توجه قرار گیرد چرا که کشورهای همسایه ظرفیت های قابل توجهی دارند. کاستی ها و بی توجهی های گذشته خلأ اقتصادی در کشور ایجاد کرد و امروز در دولت سیزدهم و مجلس یازدهم برترین توانمندی های جوان ایران اسلامی به حساب می آید. در یک کشور، کشاورزی، صنعت و گردشگری فرصت هایی هستند که اگر از منظر آمایش سرزمین به درستی مورد توجه قرار گیرند، نیاز کشور از طریق این فرصت ها تامین می شود. معیشت مردم امروز مهمترین و اساسی ترین مشکل است و باید اشتغال و مسکن جوانان را نیز به آن اضافه کرد. در مجلس تلاش می کنیم موانع را برطرف کنیم.

وی در خصوص توانمندی های بخشداری تصریح کرد: شهرستان نظرآباد دارای ظرفیت های تولید خوبی در زمینه های کشاورزی و صنعت از تولید گندم تا تولید شیر است که باید در وام ها و بودجه منعکس شود و اعتبارات لازم تخصیص یابد. . در شهرستان نظرآباد بعد از 43 مشکل تامین آب شرب وجود دارد که کمبود آن باید برطرف شود که بارها هشدارهای لازم از تریبون مجلس به صدا درآمد. توزیع حق آبه منطقه را از سد طالقان پیگیری کردم و با این موضوع موافقت شد. انشاالله شاهد رونق چرخه تولید در این شهرستان باشیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.