نوزدهمین کنگره جراحان دهان، فک و صورت ایران برگزار می شود

[ad_1]

نوزدهمین کنگره جراحان فک و صورت ایران از 11 تا 15 اسفندماه برگزار می شود و 15 امتیاز بازآموزی برای شرکت کنندگان در این کنگره در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایسنا، دکتر احلاقی – رئیس نوزدهمین کنگره جراحان دهان و فک و صورت ایران درباره شرایط و جزئیات این کنگره که قرار است از 11 تا 15 اسفند ساعت 14 برگزار شود، گفت: تصمیم گرفتیم کنگره را برگزار کنیم. عملاً مطابق دستورالعمل وزارت بهداشت.

وی افزود: نوزدهمین کنگره جراحان دهان و فک و صورت ایران، دوازدهمین کنفرانس بین المللی ایمپلنت خلیج فارس و نهمین سمپوزیوم محقق جوان به طور همزمان از دوم تا ششم اسفندماه ساعت 14 برگزار می شود. البته تا سال 1388 این کنگره ها و همایش ها به صورت حضوری برگزار می شد اما سال گذشته با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا فقط کنفرانس ایمپلنت به صورت مجازی برگزار می شد و امسال نیز این کنگره ها را به صورت همزمان و مجازی برگزار خواهیم کرد. و آنلاین، و بر این اساس، همه سخنرانان ما به صورت آنلاین سخنرانی می کنیم.

احلاقی ادامه داد: علاوه بر این برنامه، هر ساله در محل برگزاری کنگره، یعنی. در هتل المپیک نمایشگاهی از مواد و مواد دندانپزشکی برگزار می شود.

وی گفت: برگزارکنندگان این کنگره شامل رئیس کنگره، دبیر علمی کنگره، 2 دبیر علمی کاشت، دبیر پژوهشگران جوان، دبیر بین المللی و مسئولان سمینارها هستند.

اخلاقی گفت: در حوزه ایمپلنت مشکلات مختلفی در ارتباط با ایمپلنت و مشکلات ناشی از اعمال جراحی گسترده در این زمینه وجود دارد که گاهی اوقات ضروری است. در عین حال امسال کنگره و همایش در قالب پنل گفتگو برگزار می شود. به این ترتیب اعضای گروه در مورد موضوع با یکدیگر بحث می کنند و تجربیات خود را با شرکت کنندگان در میان می گذارند و همچنین به پرسش و پاسخ می پردازند.

رئیس نوزدهمین کنگره جراحان دهان و فک و صورت ایران با بیان اینکه شرکت در این کنگره دارای امتیاز بازآموزی نیز می باشد، گفت: بر اساس مصوبه وزارت بهداشت به ازای هر سه ساعت سه امتیاز به شرکت کننده تعلق می گیرد. برنامه کنگره از صبح تا بعدازظهر است و شرکت کنندگان می توانند روزانه سه امتیاز کسب کنند و از آنجایی که کنگره در پنج روز برگزار می شود، اگر شرکت کننده در برنامه کنگره سه ساعته روزانه شرکت کند، می تواند 15 امتیاز کسب کند.

بر اساس اعلام روابط عمومی این کنگره، وی با بیان اینکه مقالات زیادی به دبیرخانه کنگره ارسال شده است که از بین آنها 10 سخنرانی آزاد انتخاب شده و بیشتر برنامه ها در قالب پنل بحث و گفتگو برگزار می شود، اظهار کرد: همزمان 10 سخنران خارجی از کشورهایی مانند بریتانیای کبیر، آمریکا، بلژیک، کره، هندو پاکستان و… در این کنگره به صورت مجازی سخنرانی می کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

آجر شیشه ای یا بلوک شیشه ای چیست؟

بلوک شیشه ای بنابراین، با اعتنا به اسـتفاده های فزاینـده ایـن گیـاه در ادامه طـب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.