هم‌افزایی پلیس و شهرداری برای ارایه خدمات غیرحضوری

[ad_1]

سردار احمد دولت در دیدار با رضا واحدی فر رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، ضمن تبریک انتصاب وی، آمادگی خود را برای گسترش همکاری های پلیس و شهرداری تهران اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا در بازدید از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با اشاره به نقش مهم مدیریت شهری و نیروی انتظامی در ارائه خدمات به دست اندرکاران از جمله سازمان های دولتی، بخش خصوصی و به ویژه شهروندان، از خدمات رسانی خبر داد.

سردار دولت خواه در این نشست گفت: در گذشته همکاری خوبی با شهرداری در زمینه تبادل اطلاعات داشتیم و این همکاری ها می تواند در سایر زمینه ها ادامه یابد.

وی به موضوع نظارت تصویری و رسیدگی به تخلفات رانندگی پرداخت و ابراز امیدواری کرد با همکاری دوجانبه در این زمینه اتفاقات بزرگی رخ دهد.

معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا با قدردانی از پیشرفت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در بسترهایی مانند GIS، این بسترها را بستری برای همکاری های آتی دانست و آمادگی خود را برای امضای تفاهم نامه هایی برای ارتقای اطلاعات کلان پلیس و شهرداری اعلام کرد. پروژه ها.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، رضا واحدی فر رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران نیز در این نشست اظهار داشت: همکاری شهرداری و ناجا می تواند یک وی ابراز امیدواری کرد رویکرد مثبت موجود بتواند به بهبود عملکرد و کیفیت پلت فرم های تهران من و پلیس من منجر شود. به گفته وی زمینه های همکاری بین دستگاهی بسیار گسترده است و هوشمندسازی شهر بدون تعامل همه فعالان این حوزه غیرممکن است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.