وضعیت خوب شاخص های امنیتی در غرب استان تهران/ غرب تهران از معتادین متجاهر پاک‌ می‌شود

[ad_1]

استاندار تهران گفت: خوشبختانه سوابق امنیتی غرب استان تهران در وضعیت خوبی قرار دارد.

به گزارش ایسنا، محسن منصوری در پایان جلسه کمیسیون پیشگیری و کنترل سرقت و شورای ترافیک غرب استان تهران با اشاره به اینکه این جلسه به همت ستاد فرماندهی ویژه غرب استان برگزار شد، اظهار کرد: غرب تهران با 4 میلیون نفر جمعیت. بیشتر از چند است. استانی دارد و تنوع قومیتی و جمعیتی مشکلات امنیتی و انتظامی مختلفی را به همراه داشته که خوشبختانه با سوابق امنیتی در غرب استان تهران وضعیت خوبی دارد.

وی ادامه داد: این جلسات برای ارتقای سوابق امنیتی برگزار می شود و در بحث پیشگیری در زمینه مبارزه با سرقت روند رو به رشدی داریم و اقدامات پیشگیرانه و کنترلی در حال انجام است.

استاندار تهران با اشاره به 10 تصمیم مهم در این جلسه افزود: وظایف دستگاه ها روشن است و موضوع با جدیت در حال پیگیری است. برخی از وسایل برقی و همچنین معتادان به مواد مخدر که دزدی جزئی دارند باید جدی‌تر گرفته شود.» فعال و در قالب کمپ معتادان غرب استان تهران گرد هم می آید و در کمترین زمان ممکن تصویر معتادان غرب تهران پاک می شود.

منصوری تاکید کرد: نظارت تصویری نیاز به تقویت و ارتقا دارد و باید سیستم ها را تقویت کنیم و اقدامات کنترلی انجام دهیم. منابع حادثه در اسرع وقت شناسایی و رفع می شود و به منظور ارتقای ایمنی بخشی از اقدامات مربوط به هماهنگی بین دستگاه و برخی وام است که هر دو در سطح بالایی انجام می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.