پوشش مراسم ۲۲ بهمن از ۱۲ نقطه تهران

[ad_1]

رئیس مرکز صنعتی و فنی سیما تاکید کرد: مراسم در تهران به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از 4 نقطه پوشش داده می شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، مهرداد عظیمی – رئیس مرکز تولید و فنی سازمان صدا و سیما – در جمع روسای تولید و فنی شبکه های سیما و روسای حوزه فنی گفت: یوم الله صلی الله علیه وسلم خواهد بود. امسال در 5 نقطه تهران پوشش داده شود.

رئیس مرکز صنعتی و فنی صداوسیما با توجه به شرایط فعلی تهران که به دلیل قله ششم و اومیکرون قرمز رنگ است، گفت: با توجه به اهمیت رعایت پروتکل های ستاد ملی تاج و تخت. ، امسال با حضور غیور پایتخت نشینان برگزار می شود و مرکز فنی و تولیدی سیما برای پوشش این رویداد اقدامات و فعالیت های لازم را انجام خواهد داد.

وی با قدردانی از تمامی بخش های این سازمان به ویژه معاونت توسعه و فناوری رسانه گفت: با توجه به اهمیت انکارناپذیر روز باخمن و پاسداشت این روز تاریخی، با هم افزایی بین ادارات، تمامی مدیران این مرکز و همکاران متخصص تجربه و فداکاری داشته باشید.” آنها برای جشن پیروزی انقلاب در میدان جنگ حضور دارند.

وی همچنین از استفاده از سه پرنده برای عکاسی هوایی از حضور حماسی انسان (در قالب خودرو و موتورسیکلت) در 22 باخمن خبر داد.

رئیس مرکز تولید و فناوری سیما در ادامه با بیان اینکه با آماده سازی و برنامه ریزی، تصاویر متنوع و باکیفیتی در شبکه ارائه می شود تا تصاویر این حضور حماسی، معنادار و متنوع سیما به درستی پخش شود، ادامه داد:

مرکز فنی و تولیدی سیما به عنوان بزرگترین مجموعه تخصصی سازمان صدا و سیما مرکز جذب پوشش ویژه برنامه هایی مانند موکب ها، انتخابات و … است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

آجر شیشه ای یا بلوک شیشه ای چیست؟

بلوک شیشه ای بنابراین، با اعتنا به اسـتفاده های فزاینـده ایـن گیـاه در ادامه طـب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.