پیروزی انقلاب اسلامی، شکاف راهبردی در هندسه قدرت جهانی انداخت

[ad_1]

جبهه پایداری انقلاب اسلامی به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایسنا، متن بیانیه جبهه پایداری انقلاب اسلامی به این شرح است:

“به نام خدا”

«کسانی که ایمان آوردند و هجرت کردند و در کار خدا و کارهایشان جهاد کردند و خودشان از او بالاترند و برای او جایگاهی است».

«کسانی که ایمان آوردند و هجرت کردند و با مال و جان خود در راه خدا جهاد کردند، نزد خدا بالاترین مقام را دارند و رستگارند».

همه باید بدانند که این پیروزی ما یک پیروزی بود که به برکت اسلام و گرایش به اسلام و با فریاد «الله اکبر» به دست آمد.

هیچ کس فکر نکند که افراد یا گروه ها به ما یاد دادند که پیروز شویم، نه، این خدای متعال بود که وقتی دید مردم بر سر راه او ایستاده اند، آنها را همراهی کرد. امام خمینی (ره)

یوم الله 22 بهمن بار دیگر یادآور نعمات گران بهای الهی است به پاداش پایداری و استواری مردمی مؤمن و فداکار و مطیع فرمان رهبری الهی و هوشیار.

پیروزی شکوهمندی که شکافی استراتژیک در هندسه قدرت جهانی به جا گذاشت و ایران را به یک «قدرت برتر مستقل» منطقه ای و بازیگری قدرتمند در عرصه معادلات بین المللی تبدیل کرد.

آری 22 باخمن روز خداست و این یوم الله هر سال با درخشش بی سابقه ای طلوع می کند و با نور آن روحی تازه و نشاط اسراف به همگان می بخشد، امیدهای تازه ای را زنده می کند و حقیقت سنت های الهی را بر مردم آشکار می سازد. صلح. و امسال شاهد رحمت بیکران الهی در کمک به مردم خداجوی ایران در همه عرصه ها هستیم. افق های نویدبخش و امیدبخشی در پیش است که ملت الهی ایران را به شرایط جدید و موفقیت های نو فرا می خواند.

ملت بزرگ ایران هم اکنون شاهد موفقیت های چشمگیری در عرصه های جهانی و جبهه های جنگ رزمندگان اسلام در تمامی اقلیم اسلامی است. رویدادهای بین المللی اگرچه سخت و گاهی تلخ هستند، اما شفابخش هستند و نویدبخش بهبودی و بهروزی هستند. امروز در این شرایط سخت اقتصادی که نیازمند همت و توجه دویست کارگزار در هر سه بخش است، مردم مسلمان به ویژه ملت ایران ندای بیداری حق را می شنوند که به خود بیایند و به درگاه خداوند متعال متوسل شوند. به وعده های او امیدوار باشید و بدانید که اگر به آنها کمک کنید قطعا در همه زمینه ها به شما کمک خواهد کرد.

در چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، جبهه پایداری انقلاب اسلامی از مردم شریف و شهیدپرور ایران اسلامی دعوت می کند تا در راهپیمایی باشکوه سالگرد پیروزی 22 بهمن شرکت کرده و یاد و خاطره شهدای مدافع حرم را گرامی بدارند. انقلاب اسلامی، امنیت، استقلال و آرامش ایران اسلامی را حفظ کنید.

درود بر شما و خداوند شما را بیامرزد و برکت دهد

جبهه پایدار انقلاب اسلامی

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.