اختلافات داخلی آمریکا ربطی به تهران ندارد

[ad_1]

مواضع و نامه های اعضای کنگره آمریکا در روزهای اخیر علیه مذاکرات وین نشان از تشدید اختلافات داخلی آنها دارد اما آنها می خواهند این ناتوانی و ضعف را به برگ برنده خود تبدیل کنند.

به گزارش ایسنا، به گزارش نور نیوز، علی شمخانی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «صداهایی که از دولت آمریکا می‌رسد نشان می‌دهد که این کشور فاقد انسجام برای تصمیم‌گیری سیاسی برای پیشبرد مذاکرات وین است. دولت آمریکا نمی تواند تاوان اختلافات داخلی خود را با نقض حقوق مشروع مردم ایران بپردازد.

آمریکایی ها طبق معمول به دنبال استفاده از ابزار «اپوزیسیون سیاسی داخلی» برای فشار بر طرف مقابل در بحبوحه مذاکرات هستند و سعی دارند از این گذر برای کسب امتیازات جدید استفاده کنند.

برخی استدلال می کنند که اظهارات دولت مبنی بر عدم توافق در مورد چنین موضوعاتی بیشتر یک بازی جواهرسازی برای پیشبرد منافع خود است تا یک بازی واقعی، اما اینکه این یک بازی جواهرسازی است یا یک بازی واقعی، موضوع این نیست.

دولت آمریکا که هزینه سنگینی بر دوش ایران گذاشت همچنان به بهانه های مختلف با خروج غیرقانونی از برجام به بهانه احقاق حقوق مشروع مردم ایران سعی دارد تاوان ضعف و ناتوانی خود را بپردازد، بازی را به نفع خود تمام کنید.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.